Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Kose II (5-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα
IV Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-24 | Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi - Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-18 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - Vaimastvere Sk Illi | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-11 | Kohila Püsivus - Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-02 | Tallinna FC Olympic Olybet - Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-28 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Toompea | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-20 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - Σόκερνετ Ταλίν | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-15 | Tallinna FC Maksatransport II - Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | 2 - 4 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-12 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - Tallinna FC Smsraha | 0 - 3 | |
IV Liiga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-09 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Kose II | 5 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-02 | Tallinna FC Eston Villa II - Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | 0 - 1 |
Σειρά 8
Γενικός
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα Νίκες 3
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 7
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Kose II Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
FC Kose II Less than 4.5 cards 9 από 10
FC Kose II Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Kose II
Εσθονία, IV Liiga, αγώνα Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Kose II, ώρα έναρξης 2024-06-09 16:30:14 διεθνής ώρα.
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα και FC Kose II συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Kose II
IV Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-23 | FC Kose II - Tallinna FC Olympic Olybet | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-16 | FC Kose II - Tallinna FC Eston Villa II | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-09 | FC Kose II - Aruküla FC Vigri | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-04 | FC Kose II - Tallinna FC GameSport | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-28 | FC Kose II - Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-12 | Kohila Püsivus - FC Kose II | 6 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-09 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - FC Kose II | 5 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-05 | Vaimastvere Sk Illi - FC Kose II | 6 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-31 | FC Kose II - FC Toompea | 5 - 3 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σόκερνετ Ταλίν - FC Kose II | 6 - 2 |
Βαθμολογίες
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | 11 | 8 | 3 | 0 | 38:12 | 27 |
2
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 10 | 6 | 4 | 0 | 25:8 | 22 |
3
|
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | 11 | 7 | 0 | 4 | 32:23 | 21 |
4
|
Σόκερνετ Ταλίν | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:31 | 19 |
5
|
Vaimastvere Sk Illi | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:30 | 17 |
6
|
Tallinna FC Eston Villa II | 10 | 4 | 4 | 2 | 25:16 | 16 |
7
|
Tallinna FC Maksatransport II | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:28 | 15 |
8
|
Aruküla FC Vigri | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:23 | 14 |
9
|
FC Kose II | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:39 | 13 |
10
|
FC Toompea | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:33 | 11 |
11
|
Kohila Püsivus | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:36 | 9 |
12
|
Tallinna FC GameSport | 11 | 0 | 1 | 10 | 7:48 | 1 |
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | 9 | 7 | 1 | 1 | 30:8 | 22 |
2
|
FCP Pärnu | 9 | 6 | 3 | 0 | 25:6 | 21 |
3
|
Tallinna FC EstHam United | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:13 | 19 |
4
|
FC Tallinna Wolves | 9 | 5 | 2 | 2 | 24:22 | 17 |
5
|
Rumori Calcio II Tallinn | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:20 | 11 |
6
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | 9 | 3 | 1 | 5 | 23:19 | 10 |
7
|
Saue JK II | 8 | 2 | 4 | 2 | 21:20 | 10 |
8
|
Pärnu JK Poseidon II | 9 | 2 | 1 | 6 | 20:28 | 7 |
9
|
Tallinna FC Reaal | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:26 | 4 |
10
|
Τρανσφεβίσε | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:37 | 3 |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | ||||||
|
Τρανσφεβίσε | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | ||||||
|
Τρανσφεβίσε | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |