Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Silesia Lubomia
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Silesia Lubomia - Czarni Gorzyce | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | LKS Zameczek Czernica - Silesia Lubomia | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | LKS 1908 Nędza - Silesia Lubomia | 0 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | Silesia Lubomia - KS Plomien Polomia | 1 - 3 |
Σειρά 6
Γενικός
Silesia Lubomia + LKS Forteca Swierklany Less than 4.5 cards 10 από 10
LKS Forteca Swierklany Νίκες 5
LKS Forteca Swierklany Χωρίς Ήττες 14
LKS Forteca Swierklany Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Silesia Lubomia Χωρίς νίκες 4
Silesia Lubomia Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, αγώνα Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany, ώρα έναρξης 2024-06-09 13:00:00 διεθνής ώρα.
Silesia Lubomia και LKS Forteca Swierklany συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LKS Forteca Swierklany
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | KS Plomien Polomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-16 | LKS Forteca Swierklany - GKS II Jastrzębie | 3 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Silesia Lubomia - LKS Forteca Swierklany | 0 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | LKS Forteca Swierklany - Naprzód 32 Syrynia | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | LKS Start Mszana - LKS Forteca Swierklany | 0 - 6 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Racibórz-Rybnik 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Forteca Swierklany | 29 | 20 | 5 | 4 | 72:23 | 65 |
2
|
Czarni Gorzyce | 29 | 17 | 6 | 6 | 72:31 | 57 |
3
|
LKS Krzyżanowice | 30 | 15 | 10 | 5 | 80:49 | 55 |
4
|
KS Plomien Polomia | 30 | 13 | 13 | 4 | 61:42 | 52 |
5
|
Naprzód 32 Syrynia | 29 | 16 | 4 | 9 | 63:50 | 52 |
6
|
GKS II Jastrzębie | 30 | 14 | 5 | 11 | 98:58 | 47 |
7
|
LKS Ruch Stanowice | 30 | 13 | 7 | 10 | 71:73 | 46 |
8
|
LKS 1908 Nędza | 30 | 11 | 9 | 10 | 56:47 | 42 |
9
|
Silesia Lubomia | 28 | 9 | 13 | 6 | 37:35 | 40 |
10
|
LKS Naprzod Czyzowice | 31 | 12 | 4 | 15 | 56:60 | 40 |
11
|
Górnik Radlin | 30 | 10 | 9 | 11 | 37:46 | 39 |
12
|
Unia Raciborz | 30 | 9 | 9 | 12 | 73:60 | 36 |
13
|
Granica Ruptawa | 30 | 8 | 7 | 15 | 52:70 | 31 |
14
|
GKS Dab Gaszowice | 30 | 6 | 8 | 16 | 42:78 | 26 |
15
|
LKS Zameczek Czernica | 30 | 6 | 3 | 21 | 36:96 | 21 |
16
|
LKS Start Mszana | 30 | 2 | 2 | 26 | 23:111 | 8 |