Talent Warszawa - Milan Milanówek , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Talent Warszawa
IV LIGA "Forbet" | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | MKS Piaseczno - Talent Warszawa | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-27 | Talent Warszawa - SKS Oskar Przysucha | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki - Talent Warszawa | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Talent Warszawa - MKS Przasnysz | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | GKS Wilga Garwolin - Talent Warszawa | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-23 | Talent Warszawa - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 4 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Tygrys Huta Mińska - Talent Warszawa | 3 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Talent Warszawa - Milan Milanówek | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | KS Teresin - Talent Warszawa | 0 - 6 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Talent Warszawa | 2 - 8 |
Σειρά 5
Γενικός
Talent Warszawa + Milan Milanówek Less than 4.5 cards 10 από 10
Milan Milanówek Χωρίς Ήττες 6
Talent Warszawa Νίκες 4
Talent Warszawa Χωρίς Ήττες 7
Talent Warszawa Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Talent Warszawa - Milan Milanówek
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, αγώνα Talent Warszawa - Milan Milanówek, ώρα έναρξης 2024-06-09 15:00:38 διεθνής ώρα.
Talent Warszawa και Milan Milanówek συμμετέχει στο πρωτάθλημα Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Milan Milanówek
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Escola Varsovia - Milan Milanówek | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Milan Milanówek - MKS Podlasie Sokołów Podlaski | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Energia Kozienice - Milan Milanówek | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Milan Milanówek - Drogowiec Jedlińsk | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | KS Raszyn - Milan Milanówek | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | MKS Podlasie Sokołów Podlaski - Milan Milanówek | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-14 | KS Teresin - Milan Milanówek | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-09 | Talent Warszawa - Milan Milanówek | ακυρώθηκε | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-30 | Milan Milanówek - Radomiak II Radom | ακυρώθηκε | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-25 | Naprzód Skórzec - Milan Milanówek | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Mazowiecka 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Przasnysz | 30 | 26 | 3 | 1 | 112:26 | 81 |
2
|
Makowianka Maków Mazowiecki | 30 | 22 | 2 | 6 | 82:26 | 68 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 30 | 21 | 2 | 7 | 103:30 | 65 |
4
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 30 | 17 | 5 | 8 | 73:44 | 56 |
5
|
Polonia II Warszawa | 30 | 15 | 5 | 10 | 91:50 | 50 |
6
|
Żbik Nasielsk | 30 | 14 | 6 | 10 | 69:58 | 48 |
7
|
Drukarz Warszawa | 30 | 13 | 4 | 13 | 78:68 | 43 |
8
|
Świt Staroźreby | 30 | 13 | 3 | 14 | 59:73 | 42 |
9
|
Mazur Gostynin | 30 | 11 | 6 | 13 | 52:68 | 39 |
10
|
Huragan Wołomin | 30 | 11 | 5 | 14 | 53:49 | 38 |
11
|
PAF Płońsk | 30 | 9 | 8 | 13 | 61:82 | 35 |
12
|
MKS Ciechanów | 30 | 8 | 5 | 17 | 36:68 | 29 |
13
|
Okęcie Warszawa | 30 | 8 | 4 | 18 | 41:72 | 28 |
14
|
Amator Maszewo | 30 | 6 | 5 | 19 | 39:92 | 23 |
15
|
Unia Warszawa | 30 | 6 | 4 | 20 | 38:94 | 22 |
16
|
Wkra Bieżuń | 30 | 5 | 3 | 22 | 31:118 | 18 |
V. Liga - Mazowiecka 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tygrys Huta Mińska | 30 | 21 | 7 | 2 | 88:36 | 70 |
2
|
Talent Warszawa | 30 | 22 | 2 | 6 | 85:39 | 68 |
3
|
Radomiak II Radom | 30 | 19 | 5 | 6 | 78:34 | 62 |
4
|
Milan Milanówek | 30 | 16 | 2 | 12 | 56:38 | 50 |
5
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 30 | 15 | 5 | 10 | 63:46 | 50 |
6
|
LKS Promna | 30 | 16 | 2 | 12 | 61:57 | 50 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 30 | 15 | 4 | 11 | 65:58 | 49 |
8
|
Escola Varsovia | 30 | 15 | 2 | 13 | 75:50 | 47 |
9
|
LKS Chlebnia | 30 | 13 | 7 | 10 | 51:35 | 46 |
10
|
Energia Kozienice | 30 | 13 | 6 | 11 | 74:50 | 45 |
11
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 30 | 12 | 7 | 11 | 67:50 | 43 |
12
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 30 | 10 | 3 | 17 | 62:69 | 33 |
13
|
KS Teresin | 30 | 8 | 4 | 18 | 34:76 | 28 |
14
|
Watra Mrozy | 30 | 6 | 3 | 21 | 28:86 | 21 |
15
|
Płomień Dębe Wielkie | 30 | 3 | 5 | 22 | 33:121 | 14 |
16
|
Naprzód Skórzec | 30 | 2 | 4 | 24 | 26:101 | 10 |