Cedars FC - Liquid Football (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Cedars FC
Midwest Premier League | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Cedars FC - Troy United FC | 4 - 0 | |
2024-07-17 | Cedars FC - Thundercats FC | 5 - 1 | |
2024-07-12 | Jaguars FC - Cedars FC | 0 - 1 | |
2024-06-29 | Cedars FC - Futsal Factory Academy | 4 - 2 | |
2024-06-23 | Ypsi Yetis FC - Cedars FC | 1 - 3 |
Σειρά 2
Γενικός
Liquid Football Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Liquid Football Χωρίς Ήττες 3
Cedars FC - Liquid Football
USA Amateur, Midwest Premier League, αγώνα Cedars FC - Liquid Football, ώρα έναρξης 2024-06-15 23:00:53 διεθνής ώρα.
Cedars FC και Liquid Football συμμετέχει στο πρωτάθλημα Midwest Premier League, USA Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Liquid Football
Midwest Premier League | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-20 | Liquid Football - Livonia City FC | 5 - 4 | |
2024-07-17 | Liquid Football - Inter Detroit | 3 - 3 | |
2024-07-13 | Futsal Factory Academy - Liquid Football | 3 - 4 | |
2024-07-12 | Futsal Factory Academy - Liquid Football | 0 - 0 | |
2024-07-09 | Michigan Stars FC U23 - Liquid Football | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 10 | 6 | 3 | 1 | 23:12 | 21 |
2
|
Ajax St. Louis | 10 | 6 | 1 | 3 | 23:16 | 19 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 9 | 4 | 1 | 4 | 10:15 | 13 |
5
|
Pearl City Soccer Club | 9 | 3 | 3 | 3 | 23:17 | 12 |
6
|
Junction Football Club | 10 | 3 | 3 | 4 | 21:23 | 12 |
7
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:27 | 7 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedars FC | 9 | 7 | 0 | 2 | 29:11 | 21 |
2
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:13 | 20 |
3
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
4
|
Liquid Football | 10 | 5 | 3 | 2 | 27:23 | 18 |
5
|
Troy United FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 24:26 | 16 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 9 | 2 | 1 | 6 | 21:23 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:27 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Lansing Common FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 20:18 | 13 |
4
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 10 | 0 | 0 | 10 | 8:61 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CNSC RWB Adria Chicago | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:10 | 19 |
2
|
Bavarian United SC II | 9 | 6 | 1 | 2 | 20:13 | 19 |
3
|
Chicago House AC | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:9 | 18 |
4
|
Dekalb United | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | 9 |
5
|
Steel City FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:16 | 5 |
6
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 11 | 8 | 2 | 1 | 30:15 | 26 |
2
|
Green Bay Glory | 11 | 8 | 1 | 2 | 29:9 | 25 |
3
|
Rockford FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 24:24 | 20 |
4
|
Edgewater Castle FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:17 | 18 |
5
|
Chicago Ghost FC | 12 | 3 | 4 | 5 | 13:25 | 13 |
6
|
Berber City FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:30 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 12 | 0 | 2 | 10 | 17:35 | 2 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |