Chur 97 II - CB Trun/Rabius (3-7), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Chur 97 II
3. Liga OFV | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | US Schluein Ilanz - Chur 97 II | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Τριεσένμπεργκ - Chur 97 II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | - | |
Bündner Cup | |||
Γύρος 202 | |||
2024-07-28 | FC Lenzerheide Valbella - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-08 | Τριέσεν - Chur 97 II | 1 - 3 |
Σειρά 7
Γενικός
Chur 97 II + CB Trun/Rabius Less than 4.5 cards 10 από 10
Chur 97 II Less than 4.5 cards 10 από 10
Chur 97 II Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Chur 97 II Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
Chur 97 II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
CB Trun/Rabius Less than 4.5 cards 9 από 9
CB Trun/Rabius Χωρίς μηδέν παθητικό 7
CB Trun/Rabius Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
CB Trun/Rabius Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
Chur 97 II - CB Trun/Rabius
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, αγώνα Chur 97 II - CB Trun/Rabius, ώρα έναρξης 2024-06-15 16:00:00 διεθνής ώρα.
Chur 97 II και CB Trun/Rabius συμμετέχει στο πρωτάθλημα 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CB Trun/Rabius
3. Liga OFV | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | CB Trun/Rabius - FC Bonaduz | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-29 | FC Sargans - CB Trun/Rabius | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | CB Trun/Rabius - FC Mels II | - | |
Bündner Cup | |||
Γύρος 202 | |||
2024-07-24 | FC Lusitanos de Samedan - CB Trun/Rabius | 0 - 1 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-09 | CB Trun/Rabius - Τριεσένμπεργκ | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σχαν | 22 | 19 | 1 | 2 | 99:23 | 58 |
2
|
US Schluein Ilanz | 22 | 15 | 1 | 6 | 76:38 | 46 |
3
|
FC Bad Ragaz | 22 | 14 | 3 | 5 | 59:35 | 45 |
4
|
Chur 97 II | 22 | 12 | 1 | 9 | 48:44 | 37 |
5
|
FC Sargans | 22 | 11 | 2 | 9 | 48:42 | 35 |
6
|
FC Mels II | 22 | 10 | 2 | 10 | 39:47 | 32 |
7
|
FC Landquart | 22 | 10 | 2 | 10 | 63:70 | 32 |
8
|
Τριεσένμπεργκ | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:50 | 29 |
9
|
Τριέσεν | 22 | 9 | 2 | 11 | 54:61 | 29 |
10
|
CB Trun/Rabius | 22 | 8 | 1 | 13 | 46:67 | 25 |
11
|
FC Ems II | 22 | 4 | 0 | 18 | 35:67 | 12 |
12
|
FC Flums | 22 | 2 | 1 | 19 | 24:92 | 7 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Besa St. Gallen | 22 | 18 | 1 | 3 | 90:22 | 55 |
2
|
Ρούγκελ | 22 | 17 | 3 | 2 | 80:15 | 54 |
3
|
FC Rebstein | 22 | 16 | 3 | 3 | 67:17 | 51 |
4
|
FC Rüthi | 22 | 13 | 1 | 8 | 54:46 | 40 |
5
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 22 | 12 | 2 | 8 | 36:37 | 38 |
6
|
FC Staad | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:47 | 31 |
7
|
FC Montlingen II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:57 | 29 |
8
|
FC Gams | 22 | 6 | 6 | 10 | 30:52 | 24 |
9
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 22 | 6 | 4 | 12 | 26:56 | 22 |
10
|
FC Buchs SG II | 22 | 5 | 3 | 14 | 33:64 | 18 |
11
|
Eschen-Mauren II | 22 | 4 | 3 | 15 | 24:56 | 15 |
12
|
FC St. Margrethen | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:86 | 3 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Teufen | 22 | 16 | 1 | 5 | 72:34 | 49 |
2
|
FC Neukirch-Egnach | 22 | 15 | 4 | 3 | 63:27 | 49 |
3
|
FC Gossau SG II | 22 | 15 | 3 | 4 | 76:33 | 48 |
4
|
FC Weinfelden-Bürglen | 22 | 13 | 4 | 5 | 55:33 | 43 |
5
|
FC Zuzwil | 22 | 13 | 2 | 7 | 62:38 | 41 |
6
|
FC Appenzell | 22 | 11 | 1 | 10 | 61:52 | 34 |
7
|
FC Romanshorn II | 22 | 8 | 2 | 12 | 34:51 | 26 |
8
|
FC Münsterlingen | 22 | 8 | 2 | 12 | 46:58 | 26 |
9
|
FC Niederwil SG | 22 | 7 | 3 | 12 | 44:53 | 24 |
10
|
SC Berg | 22 | 6 | 5 | 11 | 39:60 | 23 |
11
|
FC Abtwil-Engelburg II | 22 | 2 | 3 | 17 | 26:76 | 9 |
12
|
FC Herisau II | 22 | 2 | 2 | 18 | 24:87 | 8 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Glarus | 22 | 15 | 5 | 2 | 62:20 | 50 |
2
|
FC Wängi | 22 | 14 | 6 | 2 | 69:26 | 48 |
3
|
FC Sirnach | 22 | 13 | 1 | 8 | 68:40 | 40 |
4
|
FC Uznach | 22 | 12 | 4 | 6 | 44:25 | 40 |
5
|
FC Neckertal-Degersheim | 22 | 11 | 4 | 7 | 50:37 | 37 |
6
|
SC Aadorf | 22 | 10 | 5 | 7 | 37:30 | 35 |
7
|
FC Kirchberg SG | 22 | 9 | 6 | 7 | 57:41 | 33 |
8
|
FC Dussnang | 22 | 9 | 4 | 9 | 32:44 | 31 |
9
|
FC Münchwilen | 22 | 7 | 2 | 13 | 32:51 | 23 |
10
|
FC Wil 1900 I | 22 | 5 | 3 | 14 | 43:63 | 18 |
11
|
FC Linth 04 2 | 22 | 5 | 3 | 14 | 28:78 | 18 |
12
|
FC Schmerikon | 22 | 0 | 1 | 21 | 12:79 | 1 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σχαν | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
Τριέσεν | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
Τριεσένμπεργκ | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούγκελ | ||||||
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Wil 1900 I | ||||||
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σχαν | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
Τριεσένμπεργκ | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
Τριέσεν | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
Ρούγκελ | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 I |