KS Michałowo - KS Śniadowo (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: KS Michałowo
IV. Liga - Podlaska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | KS Michałowo - KS Śniadowo | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-07 | Βίγκρι Σουβάλκι - KS Michałowo | 4 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | KS Michałowo - Krypnianka Krypno | 5 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-29 | MLKS Wissa Szczuczyn - KS Michałowo | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-26 | KS Michałowo - Warmia Grajewo | 0 - 1 |
Σειρά 6
Γενικός
KS Michałowo + KS Śniadowo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
KS Michałowo + KS Śniadowo Less than 4.5 cards 10 από 10
KS Michałowo Χωρίς μηδέν παθητικό 6
KS Michałowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
KS Śniadowo Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Προσωπικές συναντήσεις
KS Michałowo + KS Śniadowo Χωρίς μηδέν παθητικό 3
KS Michałowo - KS Śniadowo
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, αγώνα KS Michałowo - KS Śniadowo, ώρα έναρξης 2024-06-15 14:00:00 διεθνής ώρα.
KS Michałowo και KS Śniadowo συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KS Śniadowo
IV. Liga - Podlaska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | KS Michałowo - KS Śniadowo | 3 - 1 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-09 | KS Śniadowo - Krypnianka Krypno | 2 - 3 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-01 | Warmia Grajewo - KS Śniadowo | 2 - 0 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-29 | KS Śniadowo - Hetman Tykocin | 5 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-26 | Μπιέλσκ Ποντλάσκι - KS Śniadowo | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βίγκρι Σουβάλκι | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
Ρουχ Βισόκι Μαζοβίεσκιε | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Μπιέλσκ Ποντλάσκι | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |