Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Orlęta Aleksandrów Kujawski
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica | 2 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | MLKS Noteć Łabiszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski | ακυρώθηκε | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski | 2 - 3 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-30 | BKS Chemik Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | UKS Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 3 |
Σειρά 4
Γενικός
Orlęta Aleksandrów Kujawski + BKS Sparta Brodnica Χωρίς μηδέν παθητικό 3
BKS Sparta Brodnica Less than 4.5 cards 9 από 10
Orlęta Aleksandrów Kujawski Ήττες 3
Orlęta Aleksandrów Kujawski Less than 4.5 cards 10 από 10
Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica
Poland Amateur, IV. Liga - Kujawsko-pomorska, αγώνα Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica, ώρα έναρξης 2024-06-15 12:00:36 διεθνής ώρα.
Orlęta Aleksandrów Kujawski και BKS Sparta Brodnica συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Kujawsko-pomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: BKS Sparta Brodnica
IV. Liga - Kujawsko-pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Sparta Brodnica | 2 - 0 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-08 | BKS Sparta Brodnica - Unia Wąbrzeźno | 0 - 0 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | KS Chełminianka Chełmno - BKS Sparta Brodnica | 2 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-30 | BKS Sparta Brodnica - SLKS Start Pruszcz | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | RKS Lech Rypin - BKS Sparta Brodnica | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Kujawsko-pomorska 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Wda Świecie | 34 | 32 | 1 | 1 | 101:20 | 97 |
2
|
BKS Chemik Bydgoszcz | 34 | 23 | 6 | 5 | 80:20 | 75 |
3
|
GZS Tłuchowia Tłuchowo | 34 | 21 | 6 | 7 | 111:34 | 69 |
4
|
SLKS Start Pruszcz | 34 | 18 | 4 | 12 | 73:58 | 58 |
5
|
RKS Lech Rypin | 34 | 16 | 8 | 10 | 61:48 | 56 |
6
|
KS Cuiavia Inowrocław | 33 | 15 | 10 | 8 | 63:48 | 55 |
7
|
KS Pogoń Mogilno | 34 | 16 | 6 | 12 | 102:60 | 54 |
8
|
Polonia Bydgoszcz | 34 | 14 | 9 | 11 | 70:57 | 51 |
9
|
LKS Pomorzanin Serock | 34 | 13 | 10 | 11 | 55:44 | 49 |
10
|
BKS Sparta Brodnica | 34 | 15 | 4 | 15 | 61:56 | 49 |
11
|
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 34 | 13 | 9 | 12 | 60:57 | 48 |
12
|
Unia Wąbrzeźno | 34 | 14 | 6 | 14 | 46:50 | 48 |
13
|
MLKS Noteć Łabiszyn | 34 | 14 | 5 | 15 | 59:70 | 47 |
14
|
Łokietek Brześć Kujawski | 33 | 8 | 10 | 15 | 61:72 | 34 |
15
|
M-GKS Kujawianka Izbica Kujawska | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:91 | 32 |
16
|
KS Chełminianka Chełmno | 34 | 6 | 6 | 22 | 35:93 | 24 |
17
|
KS Pomorzanin Toruń | 33 | 3 | 1 | 29 | 25:131 | 10 |
18
|
UKS Lider Włocławek | 33 | 1 | 0 | 32 | 14:120 | 3 |