Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Dormaa Unity SC
BARFA Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-06-30 | Dormaa Unity SC - Dormaa Nkyenkyenkye FC | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-23 | Dormaa Unity SC - Kairos FC | 3 - 0 | |
BARFA Division 2 Playoff | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-16 | Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Dormaa Unity SC - Nsuatre FC | 0 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-10 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Dormaa Unity SC | 1 - 3 |
Σειρά 6
Γενικός
Feyenoord Youth FC Χωρίς Ήττες 7
Feyenoord Youth FC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 8 από 10
Feyenoord Youth FC Less than 4.5 cards 10 από 10
Feyenoord Youth FC Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Dormaa Unity SC Νίκες 13
Dormaa Unity SC Χωρίς Ήττες 25
Dormaa Unity SC Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 5
Dormaa Unity SC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 8 από 9
Dormaa Unity SC Νικητής 1ου ημιχρόνου 7 από 9
Dormaa Unity SC Less than 4.5 cards 9 από 9
Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC
Γκάνα, BARFA Division 2 Playoff, αγώνα Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC, ώρα έναρξης 2024-06-16 16:15:58 διεθνής ώρα.
Dormaa Unity SC και Feyenoord Youth FC συμμετέχει στο πρωτάθλημα BARFA Division 2 Playoff, Γκάνα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Feyenoord Youth FC
BARFA Division 2 Playoff | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-16 | Dormaa Unity SC - Feyenoord Youth FC | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-13 | Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ - Feyenoord Youth FC | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-10 | Nsuatre FC - Feyenoord Youth FC | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-04 | Bechem Youngsters FC - Feyenoord Youth FC | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-02 | Feyenoord Youth FC - Yeji Juventus FC | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Feyenoord Youth FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 8 |
2
|
Bechem Youngsters FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:1 | 8 |
3
|
Sunyani Suncity FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
4
|
Yeji Juventus FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2
|
Kintampo Sharp Arrows FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
Techiman SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 |
4
|
Kimtampo Diamond FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dormaa Unity SC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | 9 |
2
|
Dumasua Delsanco FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
3
|
Kairos FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:5 | 0 |
4
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | -2 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nsuatre FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | 9 |
2
|
Rainmakers FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
3
|
Nsawkawman FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
4
|
Bectero Sasana FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sunyani Suncity FC | ||||||
|
Bechem Youngsters FC | ||||||
|
Feyenoord Youth FC | ||||||
|
Yeji Juventus FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kintampo Sharp Arrows FC | ||||||
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | ||||||
|
Techiman SC | ||||||
|
Kimtampo Diamond FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | ||||||
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Kairos FC | ||||||
|
Dumasua Delsanco FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nsawkawman FC | ||||||
|
Rainmakers FC | ||||||
|
Bectero Sasana FC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 1 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sunyani Suncity FC | ||||||
|
Bechem Youngsters FC | ||||||
|
Feyenoord Youth FC | ||||||
|
Yeji Juventus FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 2 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kintampo Sharp Arrows FC | ||||||
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | ||||||
|
Kimtampo Diamond FC | ||||||
|
Techiman SC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 3 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Nkyenkyenkye FC | ||||||
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Kairos FC | ||||||
|
Dumasua Delsanco FC |
BARFA Division 2 Middle League - Group 4 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nsawkawman FC | ||||||
|
Rainmakers FC | ||||||
|
Bectero Sasana FC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dormaa Unity SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
2
|
Feyenoord Youth FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
3
|
Nsuatre FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 |
4
|
Κιντάμπο Τοπ Τάλεντ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Nsuatre FC |
BARFA Division 2 Middle League - Final Group 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dormaa Unity SC | ||||||
|
Nsuatre FC |