Τζάρβα-Τζάνι - Λόο (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τζάρβα-Τζάνι
III Liiga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-08-23 | JK Kuusalu Kalev - Τζάρβα-Τζάνι | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-18 | Τζάρβα-Τζάνι - Rakvere JK Tarvas II | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-11 | Τζάρβα-Τζάνι - Μααρντού Άλιενς | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-04 | Τζάρβα-Τζάνι - Τουρί Γκανβίξ | - | |
Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-07-30 | Τουλεβίκ - Τζάρβα-Τζάνι | - | |
III Liiga | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-20 | Τζάρβα-Τζάνι - JK Kuusalu Kalev | 2 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-16 | Τζάρβα-Τζάνι - Λόο | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-07 | Τζάρβα-Τζάνι - Κόσε | 3 - 4 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Τζάρβα-Τζάνι - Ζαρβέ | 5 - 4 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Τζάρβα-Τζάνι - Μαρτζάμα Κόμπανι | 2 - 1 |
Σειρά 7
Γενικός
Τζάρβα-Τζάνι Χωρίς μηδέν παθητικό 20
Τζάρβα-Τζάνι Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Τζάρβα-Τζάνι Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Τζάρβα-Τζάνι Πρώτη να παραδοθεί 6 από 8
Λόο Νίκες 3
Λόο Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 10
Λόο Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 8 από 10
Λόο Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 6 από 8
Λόο Less than 4.5 cards 5 από 7
Τζάρβα-Τζάνι - Λόο
Εσθονία, III Liiga, αγώνα Τζάρβα-Τζάνι - Λόο, ώρα έναρξης 2024-06-16 14:00:10 διεθνής ώρα.
Τζάρβα-Τζάνι και Λόο συμμετέχει στο πρωτάθλημα III Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Λόο
III Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-31 | Kohtla-Järve Linnameeskond - Λόο | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-25 | Κόσε - Λόο | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-18 | Λόο - Ζαρβέ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-02 | Μαρτζάμα Κόμπανι - Λόο | - | |
Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-07-30 | Λόο - Tartu Team Helm | - | |
III Liiga | |||
Γύρος 11 | |||
2024-06-16 | Τζάρβα-Τζάνι - Λόο | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-09 | Raasiku FC Joker - Λόο | 3 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-31 | JK Kuusalu Kalev - Λόο | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-24 | Rakvere JK Tarvas II - Λόο | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-19 | Μααρντού Άλιενς - Λόο | 2 - 4 |
Βαθμολογίες
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Μακσατρανσπόρτ | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Πιράζα Ταλίν | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Ζενίτ Ταλλίν | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόλβα Λόύτος | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Βαστσελίνα Τανέμ | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Οτέπα | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Γουόριορ Βάλγκα | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Τουρί Γκανβίξ | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Λόο | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Κόσε | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
Μααρντού Άλιενς | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
Τζάρβα-Τζάνι | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Ζαρβέ | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κριστίν | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Ρουμόρι | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Ρούμου | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Παρνού Νιρβάνα | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |