Ποδόσφαιρο / Ρωσία / PFL, South /

Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια - Ντιναμό Σταβροπόλ (0-3), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

Σειρά 11

Γενικός

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια + dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Less than 4.5 cards 10 από 10

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Χωρίς Ήττες 7

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Χωρίς μηδέν παθητικό 6

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 9

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Less than 4.5 cards 9 από 9

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 6

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Less than 4.5 cards 10 από 10

Προσωπικές συναντήσεις

dinamo-stavropol Ντιναμό Σταβροπόλ Χωρίς μηδέν παθητικό 5

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Νίκες 4

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 5

kuban-holding-pavlovskaya Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5

Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια - Ντιναμό Σταβροπόλ

Ρωσία, PFL, South, αγώνα Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια - Ντιναμό Σταβροπόλ, ώρα έναρξης 2024-06-18 14:00:00 διεθνής ώρα.

Κούμπαν Χόλοντινγκ Παυλόσκαγια και Ντιναμό Σταβροπόλ συμμετέχει στο πρωτάθλημα PFL, South, Ρωσία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:

10
FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy FC Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy 14 5 4 5 15:19 19