Ρουμπίν Καζάν - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ρουμπίν Καζάν
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Σπάρτακ Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Ρουμπίν Καζάν - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Στρογκίνο - Ρουμπίν Καζάν | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ρουμπίν Καζάν - Κρασνοντάρ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Λοκομοτίβ Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Ρουμπίν Καζάν - Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 1 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Ρουμπίν Καζάν - Σότσι | 0 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Ρουμπίν Καζάν - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 2 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Ρουμπίν Καζάν - Ουόρ | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Baltika Kaliningrad Youth - Ρουμπίν Καζάν | 1 - 0 |
Σειρά 7
Γενικός
Ρουμπίν Καζάν Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 8
Ρουμπίν Καζάν Less than 4.5 cards 9 από 9
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ Less than 4.5 cards 10 από 10
Προσωπικές συναντήσεις
Ρουμπίν Καζάν + Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Ρουμπίν Καζάν + Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Ρουμπίν Καζάν + Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ Less than 4.5 cards 5 από 6
Ρουμπίν Καζάν Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Ρουμπίν Καζάν - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ
Ρωσία, Youth League, αγώνα Ρουμπίν Καζάν - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ, ώρα έναρξης 2024-06-21 12:00:00 διεθνής ώρα.
Ρουμπίν Καζάν και Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Youth League, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Ουόρ | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Λοκομοτίβ Μόσχας - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Σπάρτακ Μόσχας | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Σότσι | 0 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Στρογκίνο - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 1 - 1 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Ρουμπίν Καζάν - Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 2 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Κρασνοντάρ | 4 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ - Λοκομοτίβ Μόσχας | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Μόσχας | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Κρασνοντάρ | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Σότσι | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Ρουμπίν Καζάν | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Στρογκίνο | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Ουόρ | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
Ροστόφ | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Τσερτάνοβο | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Νίζνι | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουόρ | ||||||
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Ουόρ | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |