Τρέζε - Atlético Cearense (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τρέζε
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 12 | |||
2024-07-07 | Τρέζε - Μαρακανά | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-03 | Ιγκουάτου - Τρέζε | - | |
2024-06-29 | Ιγκουάτου - Τρέζε | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-20 | Τρέζε - Atlético Cearense | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Αμέρικα Νατάλ - Τρέζε | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-13 | Τρέζε - Πότιγκαρ | 2 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Πότιγκαρ - Τρέζε | 0 - 3 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-01 | Τρέζε - Αμέρικα Νατάλ | 1 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.44
|
4
|
6
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 9
Γενικός
Atlético Cearense More than 4.5 cards 6 από 7
Atlético Cearense Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 7
Atlético Cearense Νίκες 4
Τρέζε Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 7 από 8
Τρέζε Νικητής 1ου ημιχρόνου 5 από 7
Τρέζε Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Τρέζε Χωρίς Ήττες 10
Προσωπικές συναντήσεις
Atlético Cearense Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Τρέζε Χωρίς Ήττες 3
Τρέζε - Atlético Cearense
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Τρέζε - Atlético Cearense, ώρα έναρξης 2024-06-20 23:00:00 διεθνής ώρα.
Τρέζε και Atlético Cearense συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Atlético Cearense
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 12 | |||
2024-07-07 | Atlético Cearense - Ιγκουάτου | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-03 | Μαρακανά - Atlético Cearense | - | |
2024-06-29 | Μαρακανά - Atlético Cearense | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-20 | Τρέζε - Atlético Cearense | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Atlético Cearense - Σόουζα | 2 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Σάντα Κρουζ - Atlético Cearense | 1 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Atlético Cearense - Σάντα Κρουζ | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-02 | Σόουζα - Atlético Cearense | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 10 | 8 | 2 | 0 | 28:5 | 26 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:12 | 21 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:15 | 15 |
4
|
Μανάους | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:12 | 15 |
5
|
Τρεμ | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:15 | 15 |
6
|
Ρίο Μπράνκο | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Σάο Ραιμούντο | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:16 | 10 |
8
|
Χουμαϊτά | 10 | 0 | 0 | 10 | 3:23 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Άλτος | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
2
|
Τοκαντινόπολις | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
3
|
Ρίβερ | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:12 | 14 |
4
|
Μαράνχο | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:8 | 14 |
5
|
Μότο Κλαμπ | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6
|
Fluminense-PI | 10 | 3 | 4 | 3 | 10:11 | 13 |
7
|
Cametá SC | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:11 | 11 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 10 | 1 | 5 | 4 | 9:17 | 8 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
3
|
Ιγκουάτου | 9 | 4 | 3 | 2 | 8:6 | 15 |
4
|
Σάντα Κρουζ | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
5
|
Αμέρικα Νατάλ | 9 | 3 | 4 | 2 | 11:7 | 13 |
6
|
Σόουζα | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:15 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2
|
Ρετρό | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3
|
CSE | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4
|
Άσα | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5
|
Σακουπένσε | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6
|
Ζουζίρενσε | 10 | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 23 |
2
|
Ανάπολις | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:6 | 20 |
3
|
Καταλάνο | 10 | 4 | 5 | 1 | 11:6 | 17 |
4
|
Μίξτο | 10 | 3 | 5 | 2 | 13:10 | 14 |
5
|
Ουνιάο | 10 | 2 | 6 | 2 | 8:8 | 12 |
6
|
Ιπόρα | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:16 | 11 |
7
|
Capital FC TO | 10 | 2 | 1 | 7 | 7:20 | 7 |
8
|
Ρελακ | 10 | 0 | 3 | 7 | 5:14 | 3 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 10 | 5 | 4 | 1 | 12:4 | 19 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Πορτουγκέσα | 10 | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4
|
Σέρα | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:12 | 14 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 10 | 3 | 4 | 3 | 9:8 | 13 |
6
|
Democrata FC | 10 | 2 | 4 | 4 | 5:11 | 10 |
7
|
Ipatinga | 10 | 1 | 4 | 5 | 6:14 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:14 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρίνγκα | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:7 | 23 |
2
|
Ιντερνασιονάλ | 10 | 6 | 2 | 2 | 14:4 | 20 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | 14 |
4
|
Σάντο Αντρέ | 10 | 3 | 5 | 2 | 10:9 | 14 |
5
|
Αγκουά Σάντα | 10 | 3 | 4 | 3 | 8:8 | 13 |
6
|
Pouso Alegre | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:7 | 9 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 10 | 1 | 6 | 3 | 9:10 | 9 |
8
|
Πατροσινένσε | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:24 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σιανόρτε | 8 | 4 | 3 | 1 | 7:5 | 15 |
2
|
Αβενίντα | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
3
|
Κονκόρντια | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:8 | 14 |
4
|
Χερσίλιο | 10 | 2 | 6 | 2 | 9:9 | 12 |
5
|
Μπάρα | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:9 | 11 |
6
|
Novo Hamburgo | 8 | 2 | 4 | 2 | 7:7 | 10 |
7
|
Κασκαβέλ | 10 | 2 | 4 | 4 | 4:8 | 10 |
8
|
Εσπορτίβο | 8 | 2 | 2 | 4 | 3:7 | 8 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |