ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: ACS Mihai Voda
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Iepurești - ACS Mihai Voda | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | ACS Mihai Voda - CS Buturugeni | 4 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AFC Tântava II - ACS Mihai Voda | 1 - 3 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | ACS Mihai Voda - AS Olimpia Mirsa | 1 - 3 |
Σειρά 8
Γενικός
ACS Mihai Voda + AS Roneda Naipu Less than 4.5 cards 10 από 10
AS Roneda Naipu Χωρίς μηδέν παθητικό 5
AS Roneda Naipu Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
AS Roneda Naipu Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
ACS Mihai Voda Χωρίς Ήττες 3
ACS Mihai Voda Χωρίς μηδέν παθητικό 14
ACS Mihai Voda Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
ACS Mihai Voda Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 7 από 7
ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu, ώρα έναρξης 2024-06-30 08:00:23 διεθνής ώρα.
ACS Mihai Voda και AS Roneda Naipu συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Roneda Naipu
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | ACS Mihai Voda - AS Roneda Naipu | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Roneda Naipu - CS Buturugeni | 1 - 9 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Olimpia Mirsa - AS Roneda Naipu | 9 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Roneda Naipu - AS Crevedia Mare | 3 - 2 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-26 | CS Padureni - AS Roneda Naipu | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |