Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας (0-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Fakel Voronezh Youth
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Ουράκ Εκατερίνμπουργκ - Fakel Voronezh Youth | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Fakel Voronezh Youth - Νίζνι | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Fakel Voronezh Youth | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Fakel Voronezh Youth - Ροστόφ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Fakel Voronezh Youth | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Fakel Voronezh Youth - Ακχμάτ Γκροζνί | 3 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Fakel Voronezh Youth - Ορένμπουργκ Νέοι | 1 - 1 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Fakel Voronezh Youth - Ζενίτ | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Νίζνι - Fakel Voronezh Youth | 0 - 0 |
Σειρά 5
Γενικός
Fakel Voronezh Youth + Ντιναμό Μόσχας Less than 4.5 cards 9 από 9
Ντιναμό Μόσχας Χωρίς Ήττες 4
Fakel Voronezh Youth Χωρίς νίκες 3
Fakel Voronezh Youth Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Fakel Voronezh Youth Χωρίς Ήττες 3
Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας
Ρωσία, Youth League, αγώνα Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας, ώρα έναρξης 2024-06-28 14:00:00 διεθνής ώρα.
Fakel Voronezh Youth και Ντιναμό Μόσχας συμμετέχει στο πρωτάθλημα Youth League, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Μόσχας
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Νίζνι - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Ντιναμό Μόσχας - Τσερτάνοβο | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ντιναμό Μόσχας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Ακχμάτ Γκροζνί - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Ντιναμό Μόσχας - Ορένμπουργκ Νέοι | 3 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Fakel Voronezh Youth - Ντιναμό Μόσχας | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Ζενίτ - Ντιναμό Μόσχας | 1 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Ντιναμό Μόσχας - Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Τσερτάνοβο - Ντιναμό Μόσχας | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Μόσχας | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Κρασνοντάρ | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Σότσι | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Ρουμπίν Καζάν | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Στρογκίνο | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Ουόρ | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
Ροστόφ | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Τσερτάνοβο | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Νίζνι | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουόρ | ||||||
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Ουόρ | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |