Εκδηλώσεις: Ροστόφ
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Ροστόφ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Ακχμάτ Γκροζνί - Ροστόφ | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Fakel Voronezh Youth - Ροστόφ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Ροστόφ - Ζενίτ | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Ουράκ Εκατερίνμπουργκ - Ροστόφ | 0 - 3 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Ροστόφ - Νίζνι | 4 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Τσερτάνοβο - Ροστόφ | 2 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Ορένμπουργκ Νέοι - Ροστόφ | 0 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Ροστόφ - Ακχμάτ Γκροζνί | 3 - 1 |
Σειρά 5
Γενικός
Ροστόφ + Νίζνι Less than 4.5 cards 10 από 10
Ροστόφ Νίκες 3
Ροστόφ Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Ροστόφ Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Ροστόφ Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Ροστόφ - Νίζνι
Ρωσία, Youth League, αγώνα Ροστόφ - Νίζνι, ώρα έναρξης 2024-06-28 16:00:00 διεθνής ώρα.
Ροστόφ και Νίζνι συμμετέχει στο πρωτάθλημα Youth League, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Νίζνι
Youth League | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Νίζνι - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Fakel Voronezh Youth - Νίζνι | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Νίζνι - Ζενίτ | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ουράκ Εκατερίνμπουργκ - Νίζνι | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-12 | Ορένμπουργκ Νέοι - Νίζνι | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-05 | Νίζνι - Τσερτάνοβο | 1 - 5 | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-28 | Ροστόφ - Νίζνι | 4 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-21 | Νίζνι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 0 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-05-17 | Νίζνι - Ακχμάτ Γκροζνί | 4 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-05-10 | Νίζνι - Fakel Voronezh Youth | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Μόσχας | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
Κρασνοντάρ | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Σότσι | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Ρουμπίν Καζάν | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Στρογκίνο | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Ουόρ | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
Ροστόφ | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Τσερτάνοβο | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Νίζνι | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουόρ | ||||||
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρουμπίν Καζάν | ||||||
|
Ουόρ | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Κρασνοντάρ | ||||||
|
Σπάρτακ Μόσχας | ||||||
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | ||||||
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | ||||||
|
Σότσι | ||||||
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | ||||||
|
Στρογκίνο |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Μόσχας | ||||||
|
Τσερτάνοβο | ||||||
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | ||||||
|
Ακχμάτ Γκροζνί | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Ορένμπουργκ Νέοι | ||||||
|
Νίζνι | ||||||
|
Ροστόφ | ||||||
|
Ζενίτ | ||||||
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ |