FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Gribnaya Raduga Kursk
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 17 | |||
2024-09-21 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-09-07 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-31 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Zarya Cheremisinovo | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-17 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Gorky Kursk | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-20 | FC Gribnaya Raduga Kursk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 1 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-13 | FC Zarya Cheremisinovo - FC Gribnaya Raduga Kursk | 0 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | FC Gorky Kursk - FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 - 1 |
FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, αγώνα FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk, ώρα έναρξης 2024-07-06 13:00:45 διεθνής ώρα.
FC Gribnaya Raduga Kursk και Magnit Zheleznogorsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Magnit Zheleznogorsk
Kursk Oblast Liga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-09-14 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-31 | FC Gorky Kursk - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-25 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gribnaya Raduga Kursk | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-18 | FC Reut Kurchatovskiy rayon - Magnit Zheleznogorsk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-11 | Magnit Zheleznogorsk - FC Zarya Cheremisinovo | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-14 | Magnit Zheleznogorsk - FC Gorky Kursk | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
2024-07-06 | FC Gribnaya Raduga Kursk - Magnit Zheleznogorsk | 2 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | Magnit Zheleznogorsk - FC Reut Kurchatovskiy rayon | 5 - 3 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | FC Zarya Cheremisinovo - Magnit Zheleznogorsk | 0 - 5 |
Βαθμολογίες
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 8 | 5 | 2 | 1 | 28:15 | 17 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:13 | 14 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:14 | 13 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:13 | 10 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:33 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 9 | 8 | 1 | 0 | 54:7 | 25 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 10 | 8 | 1 | 1 | 45:12 | 25 |
3
|
FC Avtomobilist Rylsk | 10 | 5 | 0 | 5 | 28:24 | 15 |
4
|
FC Olimp-Dichnya | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:8 | 14 |
5
|
Sapphire Dmitriev | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:24 | 13 |
6
|
MBU SSh №4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:44 | 7 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:31 | 5 |
8
|
FC Sudzha | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:41 | 5 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |