Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CD República Independiente de Hualqui (1-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες
Tercera División B | |||
Γύρος 19 | |||
2024-09-01 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CDSC Deportes Rancagua | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-25 | CD Laja Histórico - Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-18 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - Deportes Tomé | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-11 | Pilmahue - Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-05 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CSD Buenos Aires de Parral | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-28 | CSDC Malleco Unido - Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | 5 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-20 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - Ντεπόρτες Ναβάλ | 0 - 4 | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-14 | Deportivo Meza - Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-06 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CD República Independiente de Hualqui | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-29 | CDSC Deportes Rancagua - Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες + CD República Independiente de Hualqui Less than 4.5 cards 10 από 10
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες Ήττες 5
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες Χωρίς μηδέν παθητικό 13
CD República Independiente de Hualqui Χωρίς μηδέν παθητικό 9
CD República Independiente de Hualqui Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
CD República Independiente de Hualqui Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CD República Independiente de Hualqui
Chile Amateur, Tercera División B, αγώνα Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CD República Independiente de Hualqui, ώρα έναρξης 2024-07-06 20:00:56 διεθνής ώρα.
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες και CD República Independiente de Hualqui συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tercera División B, Chile Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: CD República Independiente de Hualqui
Tercera División B | |||
Γύρος 19 | |||
2024-09-01 | CSD Buenos Aires de Parral - CD República Independiente de Hualqui | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-25 | CD República Independiente de Hualqui - Lota Schwager | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-18 | CSDC Malleco Unido - CD República Independiente de Hualqui | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-11 | CD República Independiente de Hualqui - CDSC Deportes Rancagua | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-05 | Ντεπόρτες Ναβάλ - CD República Independiente de Hualqui | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-28 | CD República Independiente de Hualqui - CD Laja Histórico | 2 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-21 | Deportivo Meza - CD República Independiente de Hualqui | 3 - 2 | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-13 | CD República Independiente de Hualqui - Deportes Tomé | 2 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-06 | Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες - CD República Independiente de Hualqui | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-30 | CD República Independiente de Hualqui - CSD Buenos Aires de Parral | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 14 | 12 | 1 | 1 | 40:9 | 37 |
2
|
Ντεπορτές Βαλλενάρ | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:15 | 32 |
3
|
Atlético Oriente | 14 | 9 | 3 | 2 | 32:8 | 30 |
4
|
Futuro FC | 14 | 9 | 3 | 2 | 27:13 | 30 |
5
|
CDS Cultural Maipú | 14 | 7 | 2 | 5 | 21:17 | 23 |
6
|
CSD Municipal Ovalle | 14 | 6 | 3 | 5 | 23:18 | 21 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:23 | 17 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 14 | 5 | 2 | 7 | 14:20 | 17 |
9
|
CEFF Copiapó | 14 | 5 | 1 | 8 | 21:26 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 14 | 2 | 1 | 11 | 7:37 | 7 |
11
|
EFC Conchalí | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:29 | 6 |
12
|
Coliseo FC | 14 | 0 | 3 | 11 | 11:34 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDSC Aguará | 14 | 11 | 3 | 0 | 39:7 | 36 |
2
|
CDS Provincial Talagante | 14 | 11 | 2 | 1 | 45:13 | 35 |
3
|
Deportivo Pumanque | 14 | 8 | 3 | 3 | 28:16 | 27 |
4
|
Curacaví FC | 14 | 8 | 3 | 3 | 32:20 | 27 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 14 | 7 | 3 | 4 | 21:15 | 24 |
6
|
Rancagua Sur | 14 | 7 | 1 | 6 | 20:17 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 14 | 4 | 5 | 5 | 18:15 | 17 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 14 | 3 | 5 | 6 | 21:25 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 14 | 2 | 5 | 7 | 25:38 | 11 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:26 | 9 |
11
|
San Bernardo Unido | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
12
|
CD Pirque | 14 | 1 | 2 | 11 | 7:59 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεπόρτες Ναβάλ | 14 | 10 | 4 | 0 | 33:11 | 34 |
2
|
CSDC Malleco Unido | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:11 | 31 |
3
|
Lota Schwager | 14 | 9 | 2 | 3 | 29:17 | 29 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 14 | 9 | 2 | 3 | 26:16 | 29 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 14 | 8 | 0 | 6 | 20:14 | 24 |
6
|
CD Laja Histórico | 14 | 6 | 5 | 3 | 17:11 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 14 | 5 | 4 | 5 | 15:13 | 19 |
8
|
CD República Independiente de Hualqui | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:23 | 18 |
9
|
CD Municipal de Paillaco | 14 | 4 | 3 | 7 | 30:34 | 15 |
10
|
Pilmahue | 14 | 1 | 4 | 9 | 19:29 | 7 |
11
|
Deportes Tomé | 14 | 2 | 0 | 12 | 6:41 | 6 |
12
|
Ιντεπεντιέντε Ντε Κακουένες | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Ντεπορτές Βαλλενάρ | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Ντεπορτές Βαλλενάρ | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |