Atlético La Cruz - Ανγκοστούρα (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Atlético La Cruz
Liga FUTVE 2 | |||
Γύρος 1 | |||
2024-07-31 | Atlético La Cruz - Deportivo Nueva Esparta | 0 - 0 | |
2024-07-14 | Atlético La Cruz - Deportivo Nueva Esparta | Αναβλήθηκε | |
Copa Venezuela | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-07 | Atlético La Cruz - Ανγκοστούρα | 0 - 0 | |
2024-06-30 | Atlético La Cruz - Μονάγκας | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-27 | Dynamo Puerto FC - Atlético La Cruz | 0 - 2 |
Σειρά 4
Γενικός
Atlético La Cruz + Ανγκοστούρα Χωρίς Ήττες 3
Ανγκοστούρα Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Ανγκοστούρα Less than 4.5 cards 4 από 5
Atlético La Cruz Less than 4.5 cards 10 από 10
Atlético La Cruz - Ανγκοστούρα
Βενεζουέλα, Copa Venezuela, αγώνα Atlético La Cruz - Ανγκοστούρα, ώρα έναρξης 2024-07-07 19:30:00 διεθνής ώρα.
Atlético La Cruz και Ανγκοστούρα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Copa Venezuela, Βενεζουέλα.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ανγκοστούρα
Primera División | |||
Γύρος 7 | |||
2024-08-30 | Nτεπορτίβο Τατσίρα - Ανγκοστούρα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-08 | Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα - Ανγκοστούρα | 3 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-24 | Ανγκοστούρα - Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-18 | ΥΣΒ - Ανγκοστούρα | 1 - 0 | |
Copa Venezuela | |||
Γύρος 27 | |||
2024-07-11 | Ανγκοστούρα - Μονάγκας | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-07-07 | Atlético La Cruz - Ανγκοστούρα | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
2
|
Ureña SC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:13 | 6 |
3
|
Real Frontera FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | 3 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 7 |
2
|
CS Maritimo de la Guaira | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:5 | 6 |
3
|
Αράγκουα | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μονάγκας | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:4 | 10 |
2
|
Atlético La Cruz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
3
|
Dynamo Puerto FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζαμόρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Πορτουγκέζα | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
3
|
Academia Rey | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rayo Zuliano | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
2
|
Τρουχιγιάνος | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:4 | 6 |
3
|
Heroes De Falcon | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | 4 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia Anzoategui FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 10 |
2
|
ΥΣΒ | 4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 7 |
3
|
Deportivo Nueva Esparta | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:8 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 8 |
2
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
3
|
Atletico El Vigia | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bolivar SC | 4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 8 |
2
|
Ανγκοστούρα | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:1 | 7 |
3
|
Fundación Aifi | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:6 | 1 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καμπέλο | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
2
|
Γιαρακουάνος | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
3
|
Καράμπομπο | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:6 | 3 |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μετροπολιτάνος | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
2
|
Καράκας | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
3
|
Deportivo Miranda | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα | ||||||
|
CS Maritimo de la Guaira |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Academia Rey | ||||||
|
Πορτουγκέζα |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
ΥΣΒ | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Bolivar SC | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ureña SC | ||||||
|
Nτεπορτίβο Τατσίρα | ||||||
|
Real Frontera FC |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Maritimo de la Guaira | ||||||
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα | ||||||
|
Αράγκουα |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlético La Cruz | ||||||
|
Μονάγκας | ||||||
|
Dynamo Puerto FC |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαμόρα | ||||||
|
Πορτουγκέζα | ||||||
|
Academia Rey |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Heroes De Falcon | ||||||
|
Τρουχιγιάνος | ||||||
|
Rayo Zuliano |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Academia Anzoategui FC | ||||||
|
Deportivo Nueva Esparta | ||||||
|
ΥΣΒ |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χερμάνος Κολμενάρεζ | ||||||
|
Εστουδιάντες Ντε Μέριδα | ||||||
|
Atletico El Vigia |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Bolivar SC | ||||||
|
Ανγκοστούρα | ||||||
|
Fundación Aifi |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καμπέλο | ||||||
|
Γιαρακουάνος | ||||||
|
Καράμπομπο |
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportivo Miranda | ||||||
|
Μετροπολιτάνος | ||||||
|
Καράκας |