Sirvena Birzai - Σιλούτε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Sirvena Birzai
II Lyga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | Γιονάβα - Sirvena Birzai | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-07-13 | Sirvena Birzai - Γιονάβα | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - Σιλούτε | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-02 | FK Suduva Marijampole B - Sirvena Birzai | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-29 | Sirvena Birzai - Klaipedos Fsm | 2 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-23 | Σβικάτα - Sirvena Birzai | 1 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-15 | Sirvena Birzai - FK Dembava | 1 - 1 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-12 | FK Spartakas - Sirvena Birzai | 2 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-09 | Sirvena Birzai - Vjfm Fortuna Kaunas | 2 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Sirvena Birzai + Σιλούτε Less than 4.5 cards 9 από 9
Σιλούτε Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Σιλούτε Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Sirvena Birzai Χωρίς νίκες 4
Sirvena Birzai Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Sirvena Birzai Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Sirvena Birzai - Σιλούτε
Λιθουανία, II Lyga, αγώνα Sirvena Birzai - Σιλούτε, ώρα έναρξης 2024-07-07 11:00:00 διεθνής ώρα.
Sirvena Birzai και Σιλούτε συμμετέχει στο πρωτάθλημα II Lyga, Λιθουανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σιλούτε
II Lyga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | Σιλούτε - FC Neptunas B | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - Σιλούτε | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-02 | Σιλούτε - Ζαλγκίρις | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-06-29 | Γιονάβα - Σιλούτε | 0 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-23 | Σιλούτε - FK Transinvest B | 2 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-16 | Σιλούτε - FK Suduva Marijampole B | 3 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-12 | Klaipedos Fsm - Σιλούτε | 1 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-08 | Σιλούτε - Σβικάτα | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:2 | 25 |
2
|
Ζαλγκίρις | 10 | 7 | 3 | 0 | 31:5 | 24 |
3
|
Σβικάτα | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:10 | 22 |
4
|
Γιονάβα | 10 | 6 | 3 | 1 | 26:9 | 21 |
5
|
Βίλτις Βίλνιους | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:12 | 16 |
6
|
FK Dembava | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7
|
Σιλούτε | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 13 |
8
|
Klaipedos Fsm | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
9
|
DFK Dainava B | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:16 | 10 |
10
|
FK Spartakas | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:18 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:19 | 9 |
12
|
FC Neptunas B | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 5 |
13
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:28 | 2 |
14
|
Σανέντ Τζονίσκι | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:33 | 2 |
15
|
FC Dziugas B | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:17 | 1 |
16
|
Sirvena Birzai | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:24 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γιονάβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos Fsm | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Σβικάτα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
Σιλούτε | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Βίλτις Βίλνιους | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Ζαλγκίρις | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Vjfm Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Σανέντ Τζονίσκι | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σβικάτα | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Γιονάβα | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σβικάτα | ||||||
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Σβικάτα | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι |
II Lyga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιονάβα | ||||||
|
Klaipedos Fsm | ||||||
|
Σιλούτε | ||||||
|
Σβικάτα | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Βίλτις Βίλνιους | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Ζαλγκίρις | ||||||
|
Vjfm Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Σανέντ Τζονίσκι |