FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FK Mladost GAT
Prva Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-14 | FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-07 | OFK Vršac - FK Mladost GAT | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | Ιντζίτζα - FK Mladost GAT | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | FK Mladost GAT - Ιβάνζιτσα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-18 | Ζεμούν Βελιγραδίου - FK Mladost GAT | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | FK Mladost GAT - Βοζντόβατς | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Σρέμσκα Μιτρόβιτσα - FK Mladost GAT | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | FK Mladost GAT - Ραντνίτσκι Ζρέντζανιν | 4 - 1 | |
2024-07-20 | Σμεντέρεβο - FK Mladost GAT | 1 - 2 | |
2024-07-17 | Σλόγκα Ντομπόζ - FK Mladost GAT | 1 - 1 |
FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε
Κόσμος, Club Friendly Games, αγώνα FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε, ώρα έναρξης 2024-07-13 12:00:00 διεθνής ώρα.
FK Mladost GAT και Σλομπότα Ουζίσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Club Friendly Games, Κόσμος.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σλομπότα Ουζίσε
Prva Liga | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-21 | OFK Vršac - Σλομπότα Ουζίσε | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-14 | FK Mladost GAT - Σλομπότα Ουζίσε | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-07 | Σλομπότα Ουζίσε - Ιντζίτζα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | Ιβάνζιτσα - Σλομπότα Ουζίσε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Σλομπότα Ουζίσε - Ζεμούν Βελιγραδίου | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Βοζντόβατς - Σλομπότα Ουζίσε | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-12 | Σλομπότα Ουζίσε - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | 1 - 1 | |
2024-08-10 | Σλομπότα Ουζίσε - Σρέμσκα Μιτρόβιτσα | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Γκράφικαρ Μπέρογκραντ - Σλομπότα Ουζίσε | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | Σλομπότα Ουζίσε - Ράντνικ Σουρντ. | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Σπορτίβο Λουκένιο | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Ολίμπια Ασούνσιον | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Σέρο Πορτένιο | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρο Πορτένιο | ||||||
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Ολίμπια Ασούνσιον | ||||||
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Σπορτίβο Λουκένιο | ||||||
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σπορτίβο Λουκένιο | ||||||
|
Λιμπερτάντ Ασουνσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
Νασιονάλ Ασουσιόν Ριζέρβ | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Ολίμπια Ασούνσιον | ||||||
|
Γκουαρανί Ασουνσιόν | ||||||
|
Σέρο Πορτένιο | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |