Ιπόρα - Ρελακ , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
2.7 | 3.1 | 2.3 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
2.3 | 2.91 | 1.56 |
0.9 | 1.2 | 0.6 | Μέσος όρος γκολ |
0.95 | 1.55 | 0.22 |
1.8 | 1.9 | 1.7 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.35 | 1.36 | 1.33 |
Σχετικοί δείκτες
25%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
65%
Απώλειες
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 35%
Υπό: 65%
Σύνολο 3.5
20%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
60%
Απώλειες
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 20%
Υπό: 80%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Ιπόρα
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-20 | Ουνιάο - Ιπόρα | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-13 | Ιπόρα - Ρελακ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-07 | Καταλάνο - Ιπόρα | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-29 | Capital FC TO - Ιπόρα | 0 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-22 | Ιπόρα - Ανάπολις | 0 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Μίξτο - Ιπόρα | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ιπόρα - Μπραζιλιένσε | 1 - 3 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-09 | Μπραζιλιένσε - Ιπόρα | 1 - 0 |
Ιπόρα - Ρελακ
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Ιπόρα - Ρελακ, ώρα έναρξης 2024-07-13 18:00:00 διεθνής ώρα.
Ιπόρα και Ρελακ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρελακ
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 14 | |||
2024-07-20 | Ρελακ - Capital FC TO | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-13 | Ιπόρα - Ρελακ | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-07 | Μπραζιλιένσε - Ρελακ | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-30 | Ρελακ - Ουνιάο | 3 - 0 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-23 | Ρελακ - Μίξτο | 2 - 2 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-16 | Ανάπολις - Ρελακ | 1 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-12 | Ρελακ - Καταλάνο | 1 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-08 | Καταλάνο - Ρελακ | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 11 | 8 | 3 | 0 | 28:5 | 27 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 11 | 7 | 0 | 4 | 23:14 | 21 |
3
|
Τρεμ | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:15 | 18 |
4
|
Μανάους | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:13 | 18 |
5
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 11 | 4 | 4 | 3 | 17:15 | 16 |
6
|
Σάο Ραιμούντο | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:17 | 13 |
7
|
Ρίο Μπράνκο | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:19 | 11 |
8
|
Χουμαϊτά | 11 | 0 | 0 | 11 | 3:26 | 0 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 11 | 5 | 3 | 3 | 13:8 | 18 |
2
|
Ρίβερ | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:14 | 15 |
3
|
Άλτος | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:11 | 15 |
4
|
Τοκαντινόπολις | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:13 | 15 |
5
|
Μότο Κλαμπ | 10 | 3 | 5 | 2 | 14:15 | 14 |
6
|
Fluminense-PI | 11 | 3 | 5 | 3 | 12:13 | 14 |
7
|
Cametá SC | 10 | 3 | 2 | 5 | 11:12 | 11 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 11 | 1 | 6 | 4 | 9:17 | 9 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 10 | 7 | 3 | 0 | 23:6 | 24 |
2
|
Ιγκουάτου | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 18 |
3
|
Atlético Cearense | 10 | 5 | 1 | 4 | 12:12 | 16 |
4
|
Αμέρικα Νατάλ | 10 | 4 | 4 | 2 | 12:7 | 16 |
5
|
Σάντα Κρουζ | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:17 | 13 |
6
|
Σόουζα | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:12 | 11 |
7
|
Μαρακανά | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:17 | 8 |
8
|
Πότιγκαρ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:17 | 5 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:6 | 20 |
2
|
Ρετρό | 10 | 5 | 2 | 3 | 11:8 | 17 |
3
|
CSE | 10 | 4 | 3 | 3 | 13:12 | 15 |
4
|
Άσα | 10 | 4 | 3 | 3 | 9:10 | 15 |
5
|
Σακουπένσε | 10 | 4 | 2 | 4 | 9:11 | 14 |
6
|
Ζουζίρενσε | 10 | 3 | 3 | 4 | 7:9 | 12 |
7
|
Πετρολίνα | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:10 | 9 |
8
|
Σεργκίπε | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:13 | 8 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 11 | 7 | 2 | 2 | 20:9 | 23 |
2
|
Ανάπολις | 11 | 6 | 3 | 2 | 14:6 | 21 |
3
|
Καταλάνο | 11 | 4 | 6 | 1 | 11:6 | 18 |
4
|
Μίξτο | 11 | 4 | 5 | 2 | 15:11 | 17 |
5
|
Ιπόρα | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | 14 |
6
|
Ουνιάο | 11 | 2 | 6 | 3 | 8:11 | 12 |
7
|
Capital FC TO | 11 | 2 | 1 | 8 | 7:23 | 7 |
8
|
Ρελακ | 11 | 1 | 3 | 7 | 8:14 | 6 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 11 | 6 | 4 | 1 | 13:4 | 22 |
2
|
Itabuna | 10 | 5 | 4 | 1 | 13:6 | 19 |
3
|
Πορτουγκέσα | 10 | 4 | 6 | 0 | 13:5 | 18 |
4
|
Σέρα | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:13 | 17 |
5
|
Ρεάλ Νοροέστε | 11 | 4 | 4 | 3 | 11:8 | 16 |
6
|
Democrata FC | 11 | 2 | 4 | 5 | 6:13 | 10 |
7
|
Ipatinga | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:16 | 7 |
8
|
Ουντάξ | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:15 | 5 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρίνγκα | 11 | 8 | 2 | 1 | 20:7 | 26 |
2
|
Ιντερνασιονάλ | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:6 | 20 |
3
|
Κόστα Ρίκα | 11 | 5 | 2 | 4 | 13:14 | 17 |
4
|
Αγκουά Σάντα | 11 | 4 | 4 | 3 | 10:8 | 16 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 11 | 3 | 5 | 3 | 10:11 | 14 |
6
|
Σάο Ζοσέ | 11 | 2 | 6 | 3 | 11:11 | 12 |
7
|
Pouso Alegre | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:8 | 9 |
8
|
Πατροσινένσε | 11 | 1 | 2 | 8 | 6:28 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σιανόρτε | 9 | 5 | 3 | 1 | 10:6 | 18 |
2
|
Κονκόρντια | 11 | 4 | 3 | 4 | 10:8 | 15 |
3
|
Αβενίντα | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:11 | 14 |
4
|
Χερσίλιο | 11 | 2 | 7 | 2 | 9:9 | 13 |
5
|
Μπάρα | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:9 | 12 |
6
|
Εσπορτίβο | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:8 | 11 |
7
|
Κασκαβέλ | 11 | 2 | 5 | 4 | 4:8 | 11 |
8
|
Novo Hamburgo | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:10 | 10 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |