Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth (2-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Metallurg Asha
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 20 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk II - Metallurg Asha | - | |
Γύρος 19 | |||
2024-09-06 | Metallurg Asha - Amkar-2 Perm | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-30 | Tobol Kurgan - Metallurg Asha | - | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-08-27 | Metallurg Asha - Metallurg Magnitogorsk | - | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 17 | |||
2024-08-24 | Metallurg Asha - FC Ufa-M | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-17 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-08-14 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 15 | |||
2024-08-10 | Metallurg Asha - FC Ilpar Ilyinsky | 3 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-03 | Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Asha | 2 - 0 | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-27 | Metallurg Asha - Berkut-Ufa-M | 4 - 2 |
Σειρά 7
Γενικός
Metallurg Asha + Chelyabinsk Youth Less than 4.5 cards 10 από 10
Chelyabinsk Youth Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Chelyabinsk Youth Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
Metallurg Asha Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Metallurg Asha Νίκες 9
Metallurg Asha Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 7
Προσωπικές συναντήσεις
Chelyabinsk Youth Χωρίς Ήττες 3
Metallurg Asha Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, αγώνα Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth, ώρα έναρξης 2024-07-20 07:00:00 διεθνής ώρα.
Metallurg Asha και Chelyabinsk Youth συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Chelyabinsk Youth
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Γύρος 21 | |||
2024-09-21 | Chelyabinsk Youth - Tyumen-2 | - | |
Γύρος 20 | |||
2024-09-13 | Tobol Tobolsk - Chelyabinsk Youth | - | |
Γύρος 19 | |||
2024-09-07 | Chelyabinsk Youth - Irtysh Omsk II | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-30 | Amkar-2 Perm - Chelyabinsk Youth | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-24 | Chelyabinsk Youth - Tobol Kurgan | - | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-17 | FC Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 1 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-10 | Chelyabinsk Youth - FC Shakhtar Korkino | 5 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-03 | FC Ilpar Ilyinsky - Chelyabinsk Youth | 2 - 1 | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-27 | Chelyabinsk Youth - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 1 | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 16 | 12 | 3 | 1 | 51:13 | 39 |
2
|
FC Ilpar Ilyinsky | 16 | 12 | 1 | 3 | 45:18 | 37 |
3
|
Metallurg Asha | 16 | 12 | 0 | 4 | 39:14 | 36 |
4
|
Chelyabinsk Youth | 16 | 9 | 2 | 5 | 28:18 | 29 |
5
|
Amkar-2 Perm | 16 | 9 | 2 | 5 | 36:25 | 29 |
6
|
Tobol Kurgan | 16 | 8 | 2 | 6 | 27:22 | 26 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 16 | 7 | 2 | 7 | 32:31 | 23 |
8
|
Tyumen-2 | 15 | 6 | 0 | 9 | 28:25 | 18 |
9
|
Tobol Tobolsk | 15 | 4 | 1 | 10 | 17:36 | 13 |
10
|
FC Ufa-M | 16 | 3 | 2 | 11 | 15:43 | 11 |
11
|
Irtysh Omsk II | 16 | 2 | 2 | 12 | 15:54 | 8 |
12
|
FC Shakhtar Korkino | 14 | 1 | 1 | 12 | 7:41 | 4 |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino | ||||||
|
FC Ufa-M |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
FC Ufa-M | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino |