Ποδόσφαιρο / Βολιβία / Liga Nacional Sub-19 /

Wilsterman Reserve - San Antonio Bulo-Bulo U19 (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

san-antonio-bulo-bulo-u19 San Antonio Bulo-Bulo U19 Νίκες 4

san-antonio-bulo-bulo-u19 San Antonio Bulo-Bulo U19 Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5

san-antonio-bulo-bulo-u19 San Antonio Bulo-Bulo U19 Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5

san-antonio-bulo-bulo-u19 San Antonio Bulo-Bulo U19 Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5

san-antonio-bulo-bulo-u19 San Antonio Bulo-Bulo U19 Less than 4.5 cards 5 από 5

Wilsterman Reserve - San Antonio Bulo-Bulo U19

Βολιβία, Liga Nacional Sub-19, αγώνα Wilsterman Reserve - San Antonio Bulo-Bulo U19, ώρα έναρξης 2024-07-20 19:00:15 διεθνής ώρα.

Wilsterman Reserve και San Antonio Bulo-Bulo U19 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Nacional Sub-19, Βολιβία.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:

Εκδηλώσεις: San Antonio Bulo-Bulo U19