Ahudiyamma Fc - Sam Decent Fc (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ahudiyamma Fc
NLO Division Two League | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-21 | Ahudiyamma Fc - Sam Decent Fc | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-07-19 | Akokwa Unit - Ahudiyamma Fc | 0 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-17 | Emmanuel Fc - Ahudiyamma Fc | 0 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-15 | Ahudiyamma Fc - Campos Feeders | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-13 | Emmerald & Gerald Fc - Ahudiyamma Fc | 0 - 1 |
Σειρά 1
Γενικός
Sam Decent Fc Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Ahudiyamma Fc Χωρίς Ήττες 4
Ahudiyamma Fc - Sam Decent Fc
Νιγηρία, NLO Division Two League , αγώνα Ahudiyamma Fc - Sam Decent Fc, ώρα έναρξης 2024-07-21 11:00:00 διεθνής ώρα.
Ahudiyamma Fc και Sam Decent Fc συμμετέχει στο πρωτάθλημα NLO Division Two League , Νιγηρία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sam Decent Fc
NLO Division Two League | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-21 | Ahudiyamma Fc - Sam Decent Fc | 1 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-07-19 | Sam Decent Fc - Emmanuel Fc | 3 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-17 | Campos Feeders - Sam Decent Fc | 2 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-15 | Sam Decent Fc - Emmerald & Gerald Fc | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-13 | Sam Decent Fc - Akokwa Unit | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
NLO Division Two League - Awka Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ahudiyamma Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | 11 |
2
|
Campos Feeders | 6 | 3 | 1 | 2 | 20:15 | 10 |
3
|
Akokwa Unit | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:12 | 10 |
4
|
Sam Decent Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 7 |
5
|
Emmerald & Gerald Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | 4 |
6
|
Emmanuel Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | 3 |
NLO Division Two League - Bauchi Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yalo Fc | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | 10 |
2
|
Rising Stars Fc | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 9 |
3
|
Shinkafi Fc | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:10 | 9 |
4
|
Kufca Fc | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 9 |
5
|
Toro Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:5 | 7 |
6
|
Bauchi FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Spartans Fc | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:15 | 0 |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
North York FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:6 | 14 |
2
|
De-Elite | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:6 | 10 |
3
|
Vinning United | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
4
|
Undiscovered Stars FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:13 | 10 |
5
|
BOFA FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 12:13 | 5 |
6
|
Bariga United | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:15 | 5 |
7
|
Authority FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | 4 |
NLO Division Two League-Sagamu Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Fc Ebedie Jnr | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 10 |
2
|
Kiraa Fc | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 |
3
|
Switch Fa | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 |
4
|
Patriots Fc | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:12 | 3 |
5
|
Chosen Generation Fc | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | 1 |
NLO Division Two League-Sagamu Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlantic Business Fc | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Remo Comets Fc | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 7 |
3
|
Gadmaj Fc | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
4
|
JustJohn Fc | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:11 | 4 |
5
|
M&N Fc | 4 | 0 | 1 | 3 | 7:17 | 1 |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Liqui Moly | 6 | 5 | 1 | 0 | 19:1 | 16 |
2
|
Right Vision Choice FA | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:6 | 15 |
3
|
Amazing Grace | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:5 | 11 |
4
|
VI Foot FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 15:15 | 9 |
5
|
Crowned Academy | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | 7 |
6
|
Christ Light FC | 6 | 1 | 0 | 5 | 10:23 | 3 |
7
|
Recovery House | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:25 | 0 |
NLO Division Two League - Bauchi Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Yalo Fc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Rising Stars Fc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Asa Utd Fc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NLO Division Two League - Awka Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sam Decent Fc | ||||||
|
Akokwa Unit | ||||||
|
Emmerald & Gerald Fc | ||||||
|
Ahudiyamma Fc | ||||||
|
Campos Feeders | ||||||
|
Emmanuel Fc |
NLO Division Two League - Bauchi Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartans Fc | ||||||
|
Shinkafi Fc | ||||||
|
Kufca Fc | ||||||
|
Toro Fc |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Vinning United | ||||||
|
Undiscovered Stars FC | ||||||
|
North York FC | ||||||
|
De-Elite | ||||||
|
BOFA FC | ||||||
|
Bariga United |
NLO Division Two League-Sagamu Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Switch Fa | ||||||
|
Patriots Fc | ||||||
|
Kiraa Fc | ||||||
|
Chosen Generation Fc | ||||||
|
Fc Ebedie Jnr |
NLO Division Two League-Sagamu Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Remo Comets Fc | ||||||
|
M&N Fc | ||||||
|
JustJohn Fc | ||||||
|
Gadmaj Fc | ||||||
|
Atlantic Business Fc |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VI Foot | ||||||
|
Right Vision Choice FA | ||||||
|
Recovery House | ||||||
|
Liqui Moly | ||||||
|
Crowned Academy | ||||||
|
Christ Light FC | ||||||
|
Amazing Grace |
NLO Division Two League - Bauchi Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yalo Fc | ||||||
|
Rising Stars Fc | ||||||
|
Asa Utd Fc |
NLO Division Two League - Awka Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akokwa Unit | ||||||
|
Sam Decent Fc | ||||||
|
Emmerald & Gerald Fc | ||||||
|
Ahudiyamma Fc | ||||||
|
Campos Feeders | ||||||
|
Emmanuel Fc |
NLO Division Two League - Bauchi Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartans Fc | ||||||
|
Shinkafi Fc | ||||||
|
Kufca Fc | ||||||
|
Toro Fc |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Vinning United | ||||||
|
Undiscovered Stars FC | ||||||
|
North York FC | ||||||
|
De-Elite | ||||||
|
BOFA FC | ||||||
|
Bariga United |
NLO Division Two League-Sagamu Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Switch Fa | ||||||
|
Patriots Fc | ||||||
|
Kiraa Fc | ||||||
|
Chosen Generation Fc | ||||||
|
Fc Ebedie Jnr |
NLO Division Two League-Sagamu Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Remo Comets Fc | ||||||
|
M&N Fc | ||||||
|
JustJohn Fc | ||||||
|
Gadmaj Fc | ||||||
|
Atlantic Business Fc |
NLO Division Two League-Legacy Pitch Maracana 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
VI Foot | ||||||
|
Right Vision Choice FA | ||||||
|
Recovery House | ||||||
|
Liqui Moly | ||||||
|
Crowned Academy | ||||||
|
Christ Light FC | ||||||
|
Amazing Grace |
NLO Division Two League - Bauchi Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yalo Fc | ||||||
|
Rising Stars Fc | ||||||
|
Asa Utd Fc |
NLO Division Two League - Bayelsa Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bendel Insurance Feeder | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:3 | 16 |
2
|
Morak Fc | 5 | 4 | 1 | 0 | 15:2 | 13 |
3
|
De Cardinal Sport Club | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | 9 |
4
|
Dolphin Aca Fa | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:11 | 3 |
5
|
Benedi Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:14 | 3 |
6
|
Junosa FC | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:17 | 3 |
NLO Division Two League-Minna Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlantic Intergral Fc | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Giant Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
NLO Division Two League-Umuahia Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hopeland Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 7 |
2
|
Ave Int'l Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
3
|
Fresh Talent Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
4
|
Olegacy Fc | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:5 | 0 |
NLO Division Two League -P/Harcourt Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
May and Frank Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
2
|
Fc Selina | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
3
|
Bayelsa United Feeders Fc | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
4
|
Prince 7 Fc | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
NLO Division Two League-Umuahia Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ozalla Fc | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | 6 |
2
|
Rangels Fc | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3
|
Platinum Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
NLO Division Two League - Kastina Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gimzsoca Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
2
|
Malumfashi Utd Feeder | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
3
|
Dandidi Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 |
4
|
Musa Haro Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | 3 |
NLO Division Two League - Bayelsa Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dolphin Aca Fa | ||||||
|
De Cardinal Sport Club | ||||||
|
Benedi Fc | ||||||
|
Bendel Insurance Feeder | ||||||
|
Morak Fc | ||||||
|
Junosa FC |
NLO Division Two League-Minna Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlantic Intergral Fc | ||||||
|
Giant Fc |
NLO Division Two League-Umuahia Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Olegacy Fc | ||||||
|
Fresh Talent Fc | ||||||
|
Ave Int'l Fc | ||||||
|
Hopeland Fc |
NLO Division Two League -P/Harcourt Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fc Selina | ||||||
|
Bayelsa United Feeders Fc |
NLO Division Two League-Umuahia Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ozalla Fc | ||||||
|
Rangels Fc | ||||||
|
Platinum Fc |
NLO Division Two League - Kastina Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Musa Haro Fc | ||||||
|
Dandidi Fc | ||||||
|
Gimzsoca Fc |
NLO Division Two League - Bayelsa Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dolphin Aca Fa | ||||||
|
De Cardinal Sport Club | ||||||
|
Benedi Fc | ||||||
|
Bendel Insurance Feeder | ||||||
|
Morak Fc | ||||||
|
Junosa FC |
NLO Division Two League-Minna Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Atlantic Intergral Fc | ||||||
|
Giant Fc |
NLO Division Two League-Umuahia Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Olegacy Fc | ||||||
|
Fresh Talent Fc | ||||||
|
Ave Int'l Fc | ||||||
|
Hopeland Fc |
NLO Division Two League -P/Harcourt Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fc Selina | ||||||
|
Bayelsa United Feeders Fc |
NLO Division Two League-Umuahia Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ozalla Fc | ||||||
|
Rangels Fc | ||||||
|
Platinum Fc |
NLO Division Two League - Kastina Center 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Musa Haro Fc | ||||||
|
Dandidi Fc | ||||||
|
Gimzsoca Fc |
NLO Division Two League- Lafia Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Global Peace Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 |
2
|
El-spuron Fc | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
3
|
Dream Big Fc | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
4
|
Uke Fc | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
NLO Division Two League-Sokoto Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jega Utd Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | 0 |
2
|
Fc Mus'ud Dan Musa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 0 |
3
|
Tafidan Yauri Fc | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | 0 |
4
|
Katukan Tsafe Aca Fc | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | 0 |
NLO Division Two League-Sokoto Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jb Junior Fc | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
Turaki Hommers Fc | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Fc Galadima | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
NLO Division Two League- Lafia Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dream Big Fc | ||||||
|
El-spuron Fc | ||||||
|
Uke Fc | ||||||
|
Global Peace Fc |
NLO Division Two League-Sokoto Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fc Mus'ud Dan Musa | ||||||
|
Jega Utd Fc | ||||||
|
Katukan Tsafe Aca Fc | ||||||
|
Tafidan Yauri Fc |
NLO Division Two League-Sokoto Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jb Junior Fc | ||||||
|
Turaki Hommers Fc | ||||||
|
Fc Galadima |
NLO Division Two League- Lafia Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dream Big Fc | ||||||
|
El-spuron Fc | ||||||
|
Uke Fc | ||||||
|
Global Peace Fc |
NLO Division Two League-Sokoto Centre A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Fc Mus'ud Dan Musa | ||||||
|
Jega Utd Fc | ||||||
|
Katukan Tsafe Aca Fc | ||||||
|
Tafidan Yauri Fc |
NLO Division Two League-Sokoto Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jb Junior Fc | ||||||
|
Turaki Hommers Fc | ||||||
|
Fc Galadima |
NLO Division Two League - Ado-Ekiti Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Elebuibon Boys FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:4 | 9 |
2
|
Musty Fc | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
3
|
Psi Academy | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
NLO Division Two League - FCT Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
King City Fc | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:2 | 7 |
2
|
Galadima Fc | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
3
|
Conac Fc | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
4
|
Siaone Fc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:11 | 1 |
NLO Division Two League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dan Lawan Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 11 |
2
|
Adamawa Utd Feeders | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 11 |
3
|
Yamaltu Utd Fc | 5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 8 |
4
|
Gombe Lions Fc | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | 5 |
5
|
Bajoga Utd Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | 4 |
6
|
Balanga Utd Fc | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:11 | 1 |
NLO Division Two League - FCT Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mamba Pro Fc | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | 9 |
2
|
Family Stars Fc | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
3
|
King City Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
White Eagles Fc | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
NLO Division Two League - Ado-Ekiti Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Musty Fc | ||||||
|
Psi Academy | ||||||
|
Elebuibon Boys FC |
NLO Division Two League - FCT Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
King City Fc | ||||||
|
Siaone Fc | ||||||
|
Conac Fc | ||||||
|
Galadima Fc |
NLO Division Two League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Adamawa Utd Feeders | ||||||
|
Dan Lawan Fc | ||||||
|
Balanga Utd Fc | ||||||
|
Bajoga Utd Fc | ||||||
|
Yamaltu Utd Fc | ||||||
|
Gombe Lions Fc |
NLO Division Two League - FCT Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Family Stars Fc | ||||||
|
White Eagles Fc | ||||||
|
Mamba Pro Fc |
NLO Division Two League - Ado-Ekiti Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Musty Fc | ||||||
|
Psi Academy | ||||||
|
Elebuibon Boys FC |
NLO Division Two League - FCT Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
King City Fc | ||||||
|
Siaone Fc | ||||||
|
Conac Fc | ||||||
|
Galadima Fc |
NLO Division Two League - Gombe Centre 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Adamawa Utd Feeders | ||||||
|
Dan Lawan Fc | ||||||
|
Balanga Utd Fc | ||||||
|
Bajoga Utd Fc | ||||||
|
Yamaltu Utd Fc | ||||||
|
Gombe Lions Fc |
NLO Division Two League - FCT Centre B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Family Stars Fc | ||||||
|
White Eagles Fc | ||||||
|
Mamba Pro Fc |
NLO Division Two League - Playoff 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jega Utd Fc | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Ozalla Fc | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Fc Ebedie Jnr | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:5 | 3 |
4
|
Atlantic Business Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:6 | 0 |
5
|
Jb Junior Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
6
|
Hopeland Fc | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
NLO Division Two League - Playoff 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jega Utd Fc | ||||||
|
Jb Junior Fc | ||||||
|
Ozalla Fc | ||||||
|
Hopeland Fc |
NLO Division Two League - Playoff 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ozalla Fc | ||||||
|
Hopeland Fc | ||||||
|
Jega Utd Fc | ||||||
|
Jb Junior Fc |
NLO Division Two League - Kano Centre 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turbo Touch Fc | 5 | 4 | 0 | 1 | 12:6 | 12 |
2
|
Tahir Babes Fc | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 11 |
3
|
Sumaila Strickers Fc | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:6 | 9 |
4
|
Dabo Babes Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 13:12 | 7 |
5
|
Golden Goal Sports Fc | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | 4 |
6
|
Tagarji Fc | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | 0 |
NLO Division Two League - Kano Centre 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sumaila Strickers Fc | ||||||
|
Turbo Touch Fc |
NLO Division Two League - Kano Centre 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sumaila Strickers Fc | ||||||
|
Turbo Touch Fc |
NLO Division Two League - Kano Centre 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ambassadors Fc | 5 | 5 | 0 | 0 | 18:4 | 15 |
2
|
Gaida Utd Fc | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:7 | 12 |
3
|
Good Hope Fc | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:11 | 9 |
4
|
Kano Travellers | 5 | 1 | 0 | 4 | 13:14 | 3 |
5
|
Barau/Murtala Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 9:18 | 3 |
6
|
Mazugal Bees Fc | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:17 | 3 |
NLO Division Two League- Kano Centre 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sheild Fc | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | 13 |
2
|
Dantata Fc | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
3
|
Matasa Fc | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:3 | 8 |
4
|
Kedco Fc | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | 7 |
5
|
HBR Fc | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | 6 |
6
|
Rigiyar Zaki | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | 3 |
7
|
Admiral Fc | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:10 | 0 |
NLO Division Two League - Kano Centre 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano Travellers | ||||||
|
Mazugal Bees Fc | ||||||
|
Barau/Murtala Fc | ||||||
|
Gaida Utd Fc | ||||||
|
Ambassadors Fc | ||||||
|
Good Hope Fc |
NLO Division Two League- Kano Centre 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kedco Fc | ||||||
|
Matasa Fc | ||||||
|
Rigiyar Zaki | ||||||
|
Admiral Fc | ||||||
|
Sheild Fc | ||||||
|
HBR Fc | ||||||
|
Dantata Fc |
NLO Division Two League - Kano Centre 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kano Travellers | ||||||
|
Mazugal Bees Fc | ||||||
|
Barau/Murtala Fc | ||||||
|
Gaida Utd Fc | ||||||
|
Ambassadors Fc | ||||||
|
Good Hope Fc |
NLO Division Two League- Kano Centre 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Admiral Fc | ||||||
|
Sheild Fc | ||||||
|
HBR Fc | ||||||
|
Dantata Fc | ||||||
|
Kedco Fc | ||||||
|
Matasa Fc | ||||||
|
Rigiyar Zaki |