Σπορτίβο Λας Παρέχας - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σπορτίβο Λας Παρέχας
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | 9 de Julio de Rafaela - Σπορτίβο Λας Παρέχας | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 3 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | CA Sol de America de Formosa - Σπορτίβο Λας Παρέχας | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 1 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
2.88
|
2.5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 11
Γενικός
Σπορτίβο Λας Παρέχας + Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Λιγότερο από 2.5 γκολ 8 από 10
Σπορτίβο Λας Παρέχας + Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Less than 4.5 cards 10 από 10
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Χωρίς Ήττες 13
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Χωρίς νίκες 5
Σπορτίβο Λας Παρέχας Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Σπορτίβο Λας Παρέχας Πρώτη να παραδοθεί 5 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Σπορτίβο Λας Παρέχας + Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 8
Σπορτίβο Λας Παρέχας + Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Less than 4.5 cards 10 από 10
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Χωρίς Ήττες 5
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Σπορτίβο Λας Παρέχας Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σπορτίβο Λας Παρέχας - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Σπορτίβο Λας Παρέχας - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο, ώρα έναρξης 2024-07-21 18:30:00 διεθνής ώρα.
Σπορτίβο Λας Παρέχας και Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - Σπορτίβο Μπελγκράνο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Atenas Rio Cuarto - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-17 | CA Sarmiento de la Banda - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:9 | 14 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 |
4
|
Kimberley | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
6
|
Gutiérrez SC | 7 | 1 | 5 | 1 | 7:10 | 8 |
7
|
Oλίμπο | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:7 | 5 |
8
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
9
|
CA Germinal | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 7 | 4 | 2 | 1 | 4:2 | 14 |
3
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:5 | 13 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 7 | 3 | 4 | 1 | 6:4 | 12 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:9 | 9 |
6
|
CA Sol de America de Formosa | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:6 | 8 |
7
|
Atenas Rio Cuarto | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:8 | 8 |
8
|
9 de Julio de Rafaela | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:1 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Χουβεντούδ | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:5 | 11 |
4
|
Σιπολέτι | 7 | 2 | 5 | 0 | 4:3 | 11 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 8 | 3 | 2 | 3 | 5:8 | 11 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
San Martin de Mendoza | 7 | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:6 | 18 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:8 | 17 |
3
|
Σιβιλκόι | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 15 |
4
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 12 |
5
|
Linqueno | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:6 | 10 |
6
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:8 | 9 |
7
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:11 | 8 |
8
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:10 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:11 | 6 |
10
|
Προνουντσιαμιέντο | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |