FC Olkhovatka - Temp Boguchar (4-6), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Olkhovatka
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 17 | |||
2024-08-31 | FC Olkhovatka - FC Pavlovsk | 0 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-24 | Rassvet Troitskoye - FC Olkhovatka | 3 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-17 | FC Kantemirovka - FC Olkhovatka | 1 - 2 | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-10 | FC Olkhovatka - Lider-Kalach | 8 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-03 | Tsementnik Podgorensky - FC Olkhovatka | 2 - 1 |
Σειρά 11
Γενικός
FC Olkhovatka + Temp Boguchar Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Olkhovatka Less than 4.5 cards 9 από 9
FC Olkhovatka Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 9
FC Olkhovatka Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Temp Boguchar Less than 4.5 cards 10 από 10
Temp Boguchar Χωρίς Ήττες 5
Temp Boguchar Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Temp Boguchar Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 8
Temp Boguchar Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
FC Olkhovatka + Temp Boguchar Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Olkhovatka Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Temp Boguchar Νίκες 3
FC Olkhovatka - Temp Boguchar
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, αγώνα FC Olkhovatka - Temp Boguchar, ώρα έναρξης 2024-07-27 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC Olkhovatka και Temp Boguchar συμμετέχει στο πρωτάθλημα Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Temp Boguchar
Voronezh Oblast Championship | |||
Γύρος 18 | |||
2024-09-07 | Temp Boguchar - Tsementnik Podgorensky | 3 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-31 | Temp Boguchar - Rassvet Troitskoye | 2 - 2 | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-24 | Lokomotiv-DYUSSH Rossosh - Temp Boguchar | 1 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-18 | Temp Boguchar - Kotoffey Kantemirovka | 2 - 2 | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-03 | Temp Boguchar - FC Pavlovsk | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Zvezda Ostrogozhsk | 16 | 15 | 1 | 0 | 142:10 | 46 |
2
|
Vector Perelyoshinsky | 17 | 14 | 1 | 2 | 57:15 | 43 |
3
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 16 | 12 | 1 | 3 | 61:30 | 37 |
4
|
FC Semiluki | 16 | 9 | 1 | 6 | 45:53 | 28 |
5
|
FC Don Podgornoe | 15 | 7 | 1 | 7 | 34:26 | 22 |
6
|
Pobeda Panino | 17 | 7 | 0 | 10 | 43:78 | 21 |
7
|
FC Uragan Semiluki | 15 | 4 | 1 | 10 | 39:60 | 13 |
8
|
FC Nizhnedevitsk | 17 | 4 | 1 | 12 | 38:66 | 13 |
9
|
FC Verkhnyaya Khava | 16 | 3 | 0 | 13 | 33:79 | 9 |
10
|
FC Yunost Voronezh | 17 | 2 | 1 | 14 | 24:99 | 7 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 17 | 15 | 2 | 0 | 77:15 | 47 |
2
|
FC Anna | 17 | 12 | 2 | 3 | 63:20 | 38 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 17 | 12 | 1 | 4 | 69:28 | 37 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 9 | 3 | 4 | 47:35 | 30 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 17 | 7 | 6 | 4 | 51:40 | 27 |
6
|
FC Energy Talovaya | 17 | 7 | 3 | 7 | 44:48 | 24 |
7
|
Sokol Ertil | 17 | 5 | 2 | 10 | 42:57 | 17 |
8
|
Juvenal Borisoglebsk | 17 | 3 | 0 | 14 | 29:74 | 9 |
9
|
FC Povorino | 17 | 2 | 2 | 13 | 17:84 | 8 |
10
|
FC Gribanovskiy | 18 | 2 | 1 | 15 | 17:55 | 7 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kotoffey Kantemirovka | 15 | 14 | 1 | 0 | 70:17 | 43 |
2
|
Temp Boguchar | 15 | 10 | 4 | 1 | 44:19 | 34 |
3
|
Rassvet Troitskoye | 15 | 9 | 2 | 4 | 40:27 | 29 |
4
|
Lider-Kalach | 15 | 8 | 1 | 6 | 38:49 | 25 |
5
|
FC Olkhovatka | 16 | 6 | 1 | 9 | 36:35 | 19 |
6
|
Tsementnik Podgorensky | 14 | 4 | 3 | 7 | 34:47 | 15 |
7
|
FC Kantemirovka | 14 | 4 | 0 | 10 | 20:28 | 12 |
8
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 15 | 2 | 3 | 10 | 14:43 | 9 |
9
|
FC Pavlovsk | 15 | 2 | 1 | 12 | 15:46 | 7 |