CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: CA Sarmiento de la Banda
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | CA Sarmiento de la Banda - CA Sol de America de Formosa | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-31 | CA Sarmiento de la Banda - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Atenas Rio Cuarto - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 1 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-17 | CA Sarmiento de la Banda - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 1 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.05
|
3.1
|
3.3
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 3
Γενικός
CA Sarmiento de la Banda + 9 de Julio de Rafaela Less than 4.5 cards 10 από 10
CA Sarmiento de la Banda Χωρίς μηδέν παθητικό 3
CA Sarmiento de la Banda Πρώτη να παραδοθεί 4 από 5
CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα CA Sarmiento de la Banda - 9 de Julio de Rafaela, ώρα έναρξης 2024-07-28 19:00:00 διεθνής ώρα.
CA Sarmiento de la Banda και 9 de Julio de Rafaela συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | 9 de Julio de Rafaela - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | CA Sol de America de Formosa - 9 de Julio de Rafaela | 2 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | 9 de Julio de Rafaela - Σπορτίβο Λας Παρέχας | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Σπορτίβο Μπελγκράνο - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | 9 de Julio de Rafaela - Atenas Rio Cuarto | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:9 | 14 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 |
4
|
Kimberley | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
6
|
Gutiérrez SC | 7 | 1 | 5 | 1 | 7:10 | 8 |
7
|
Oλίμπο | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:7 | 5 |
8
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
9
|
CA Germinal | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 7 | 4 | 2 | 1 | 4:2 | 14 |
3
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:5 | 13 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 7 | 3 | 4 | 1 | 6:4 | 12 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:9 | 9 |
6
|
CA Sol de America de Formosa | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:6 | 8 |
7
|
Atenas Rio Cuarto | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:8 | 8 |
8
|
9 de Julio de Rafaela | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:1 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Χουβεντούδ | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:5 | 11 |
4
|
Σιπολέτι | 7 | 2 | 5 | 0 | 4:3 | 11 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 8 | 3 | 2 | 3 | 5:8 | 11 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
San Martin de Mendoza | 7 | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:6 | 18 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:8 | 17 |
3
|
Σιβιλκόι | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 15 |
4
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 12 |
5
|
Linqueno | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:6 | 10 |
6
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:8 | 9 |
7
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:11 | 8 |
8
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:10 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:11 | 6 |
10
|
Προνουντσιαμιέντο | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |