Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Fakel Terbuny
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-07 | Maevka - Fakel Terbuny | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-31 | Fakel Terbuny - Yelets-M | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-25 | Stanovoye - Fakel Terbuny | 16 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-18 | Fakel Terbuny - Dolgorukovo | 2 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-08-11 | Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU | 1 - 6 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Fakel Khlevnoye - Fakel Terbuny | 8 - 2 |
Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU, ώρα έναρξης 2024-07-28 09:00:00 διεθνής ώρα.
Fakel Terbuny και FC Vityaz-EGU συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Vityaz-EGU
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-08 | Stanovoye - FC Vityaz-EGU | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-31 | FC Vityaz-EGU - Dolgorukovo | 14 - 0 | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-25 | FC Vityaz-EGU - Fakel Khlevnoye | 4 - 0 | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-17 | FC Vityaz-EGU - Maevka | 7 - 3 | |
Γύρος 9 | |||
2024-08-11 | Fakel Terbuny - FC Vityaz-EGU | 1 - 6 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-03 | FC Vityaz-EGU - Voshod Ismalkovo | Αναβλήθηκε |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 11 | 10 | 1 | 0 | 58:6 | 31 |
2
|
Rodnik Parshinovka | 12 | 9 | 1 | 2 | 27:9 | 28 |
3
|
Temp Dobroye | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:25 | 23 |
4
|
Atom Lebedyan | 12 | 7 | 1 | 4 | 29:19 | 22 |
5
|
Lev Tolstoy | 13 | 5 | 1 | 7 | 31:33 | 16 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 13 | 4 | 0 | 9 | 31:62 | 12 |
7
|
Spartak Kazinka | 13 | 2 | 2 | 9 | 23:45 | 8 |
8
|
Avangard Chaplygin | 11 | 1 | 0 | 10 | 13:40 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 12 | 12 | 0 | 0 | 82:10 | 36 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 13 | 9 | 2 | 2 | 64:25 | 29 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 12 | 9 | 1 | 2 | 64:21 | 28 |
4
|
Stanovoye | 13 | 7 | 0 | 6 | 42:35 | 21 |
5
|
Fakel Terbuny | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:55 | 13 |
6
|
Maevka | 13 | 4 | 1 | 8 | 25:53 | 13 |
7
|
Yelets-M | 12 | 1 | 1 | 10 | 12:42 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 15:81 | 2 |