United SC II - SouthPond FC , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: United SC II
Greater Chicago Soccer League | |||
Γύρος 13 | |||
2024-08-25 | Lakeview FC - United SC II | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-18 | United SC II - KICS FC Talara | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-11 | Urbano FC - United SC II | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-28 | United SC II - SouthPond FC | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-07-21 | Chicago City SC II - United SC II | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-14 | United SC II - Juanacatlan FC Gorillas | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-30 | AFC Roscoe II - United SC II | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | United SC II - Lakeview FC | 1 - 6 | |
Γύρος 5 | |||
2024-06-16 | KICS FC Talara - United SC II | 2 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-06-09 | United SC II - Urbano FC | 8 - 1 |
United SC II - SouthPond FC
USA Amateur, Greater Chicago Soccer League, αγώνα United SC II - SouthPond FC, ώρα έναρξης 2024-07-28 23:00:00 διεθνής ώρα.
United SC II και SouthPond FC συμμετέχει στο πρωτάθλημα Greater Chicago Soccer League, USA Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SouthPond FC
Greater Chicago Soccer League | |||
Γύρος 13 | |||
2024-08-25 | SouthPond FC - Juanacatlan FC Gorillas | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-18 | Chicago City SC II - SouthPond FC | - | |
2024-08-11 | SouthPond FC - AFC Roscoe II | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-07-28 | United SC II - SouthPond FC | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-21 | SouthPond FC - KICS FC Talara | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-14 | Lakeview FC - SouthPond FC | 0 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-30 | SouthPond FC - Urbano FC | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-06-23 | Juanacatlan FC Gorillas - SouthPond FC | 4 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-16 | SouthPond FC - Chicago City SC II | 3 - 5 | |
2024-06-09 | AFC Roscoe II - SouthPond FC | 7 - 0 |
Βαθμολογίες
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
United SC | 7 | 6 | 1 | 0 | 35:4 | 19 |
2
|
Das Magic FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 16:19 | 14 |
3
|
Wings SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 29:22 | 13 |
4
|
Assur City FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:7 | 10 |
5
|
Force UA FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:15 | 10 |
6
|
Winged Bull FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:11 | 8 |
7
|
Liths SC | 6 | 1 | 0 | 5 | 15:22 | 3 |
8
|
FK Nikola Tesla | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:18 | 3 |
9
|
Stare Byki FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:28 | 0 |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking AA | 8 | 7 | 1 | 0 | 28:6 | 22 |
2
|
Firebirds SC | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:16 | 16 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago II | 6 | 4 | 2 | 0 | 19:6 | 14 |
4
|
UASC Lions | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
5
|
Hellenic AC | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:17 | 10 |
6
|
CKS Warta | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | 5 |
7
|
SC Connection | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:19 | 4 |
8
|
Gazelle SC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:24 | 0 |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lakeview FC | 8 | 6 | 2 | 0 | 37:9 | 20 |
2
|
Juanacatlan FC Gorillas | 8 | 6 | 1 | 1 | 40:15 | 19 |
3
|
AFC Roscoe II | 8 | 5 | 1 | 2 | 31:15 | 16 |
4
|
KICS FC Talara | 8 | 4 | 2 | 2 | 22:9 | 14 |
5
|
SouthPond FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 19:25 | 8 |
6
|
United SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 19:27 | 7 |
7
|
Chicago City SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 23:28 | 7 |
8
|
Urbano FC | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:66 | 0 |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
Liths SC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hellenic AC | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Viking AA | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
SC Connection | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
KICS FC Talara | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
United SC II | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Urbano FC |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC | ||||||
|
Liths SC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Viking AA | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Hellenic AC | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta | ||||||
|
SC Connection |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KICS FC Talara | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
Urbano FC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
United SC II |