BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: BKS Hal-Mont Bochnia
IV. Liga - Małopolska | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | KS Sokół Słopnice - BKS Hal-Mont Bochnia | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz | 1 - 1 | |
2024-06-22 | Orzeł Ryczów - BKS Hal-Mont Bochnia | 7 - 5 | |
2024-05-18 | BKS Hal-Mont Bochnia - Limanovia Limanowa | 2 - 0 | |
2024-04-17 | Wisła II Kraków - BKS Hal-Mont Bochnia | 2 - 2 |
BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz
Poland Amateur, IV. Liga - Małopolska, αγώνα BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz, ώρα έναρξης 2024-08-03 15:00:16 διεθνής ώρα.
BKS Hal-Mont Bochnia και Podhalanin Biecz συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV. Liga - Małopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Podhalanin Biecz
IV. Liga - Małopolska | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-11 | Podhalanin Biecz - Beskid Andrychów | 3 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | BKS Hal-Mont Bochnia - Podhalanin Biecz | 1 - 1 | |
V. Liga - Małopolska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Podhalanin Biecz - MKS Tarnovia Tarnów | 7 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Orkan Szczyrzyc - Podhalanin Biecz | 0 - 5 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | Podhalanin Biecz - Ντργίνια | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
IV. Liga - Małopolska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
Κρασοβία Κράκοβ | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
3
|
LKS Jawiszowice | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
4
|
Beskid Andrychów | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
Pcimianka Pcim | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | 6 |
6
|
Podhalanin Biecz | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
7
|
Wolania Wola Rzędzińska | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
8
|
BKS Hal-Mont Bochnia | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
Orzeł Ryczów | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:3 | 3 |
10
|
GKS Glinik Gorlice | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
11
|
KS Bruk-Bet Termalica II Nieciecza | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
12
|
Poprad Muszyna | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
13
|
KS Wieczysta II Kraków | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
14
|
Dalin Myślenice | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | 1 |
15
|
LKS Lubań Maniowy | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
16
|
Limanovia Limanowa | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
17
|
KS Watra Białka Tatrzańska | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
18
|
KS Sokół Słopnice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 |
19
|
MKS Trzebinia | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | 0 |