Εκδηλώσεις: Marupes SC
1.Liga | |||
Γύρος 14 | |||
2024-08-03 | Marupes SC - Skanstes SK | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-27 | Marupes SC - Riga FC II | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-20 | Σούπερ Νόβα - Marupes SC | - | |
Cup | |||
Γύρος 5 | |||
2024-07-13 | Marupes SC - FK Kekava / Auda | - | |
1.Liga | |||
Γύρος 11 | |||
2024-07-06 | Marupes SC - Ogre United | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-30 | Ρεζεκνέ - Marupes SC | 1 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-22 | Marupes SC - Σμιλτένε | 3 - 1 | |
1.Liga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Σμιλτένε - Marupes SC | 0 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-01 | Ogre United - Marupes SC | 2 - 6 | |
1.Liga | |||
Γύρος 8 | |||
2024-05-25 | Marupes SC - Ολαίνε | 2 - 1 |
Marupes SC - Skanstes SK
Λετονία, 1.Liga, αγώνα Marupes SC - Skanstes SK, ώρα έναρξης 2024-08-03 15:00:00 διεθνής ώρα.
Marupes SC και Skanstes SK συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1.Liga, Λετονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Skanstes SK
1.Liga | |||
Γύρος 15 | |||
2024-08-10 | Skanstes SK - Ogre United | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-03 | Marupes SC - Skanstes SK | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-07-28 | Σμιλτένε - Skanstes SK | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-20 | Skanstes SK - Ολαίνε | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-05 | Skanstes SK - Valmiera FC II | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-29 | Skanstes SK - Jfk Ventspils | 3 - 0 | |
Cup | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-21 | Leevon Ppk - Skanstes SK | 1 - 1 | |
1.Liga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | FK Tukums 2000/Tss II - Skanstes SK | 1 - 3 | |
Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-06-01 | Skanstes SK - Σαλασπίλς | 6 - 1 | |
1.Liga | |||
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Skanstes SK - FK RFS II | 0 - 5 |
Βαθμολογίες
1. Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK RFS II | 9 | 8 | 1 | 0 | 32:4 | 25 |
2
|
Σούπερ Νόβα | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:4 | 22 |
3
|
Αλμπέρτς | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
4
|
Valmiera FC II | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:14 | 19 |
5
|
Leevon Ppk | 10 | 6 | 0 | 4 | 17:10 | 18 |
6
|
Riga FC II | 10 | 4 | 4 | 2 | 20:9 | 16 |
7
|
Marupes SC | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:14 | 14 |
8
|
Skanstes SK | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:11 | 13 |
9
|
Jfk Ventspils | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:15 | 10 |
10
|
Ogre United | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:17 | 10 |
11
|
FK Tukums 2000/Tss II | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:24 | 7 |
12
|
Ολαίνε | 10 | 1 | 3 | 6 | 14:23 | 6 |
13
|
Σμιλτένε | 10 | 1 | 2 | 7 | 9:24 | 5 |
14
|
Ρεζεκνέ | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:33 | 5 |
1. Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σούπερ Νόβα | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Ολαίνε | ||||||
|
Σμιλτένε | ||||||
|
Αλμπέρτς | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
Ρεζεκνέ |
1. Liga 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Σούπερ Νόβα | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
Ολαίνε | ||||||
|
Σμιλτένε | ||||||
|
Αλμπέρτς | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
Ρεζεκνέ |