Gutiérrez SC - Βίλα Μίτρε (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Gutiérrez SC
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | CA Germinal - Gutiérrez SC | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Gutiérrez SC - Oλίμπο | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Σάνταμαρινα - Gutiérrez SC | 4 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-17 | Gutiérrez SC - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 2 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Kimberley - Gutiérrez SC | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-03 | Gutiérrez SC - Βίλα Μίτρε | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-28 | Ατλέτικο Καμιονέρος - Gutiérrez SC | 0 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2
|
3.2
|
3.3
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 5
Γενικός
Gutiérrez SC + Βίλα Μίτρε Less than 4.5 cards 10 από 10
Βίλα Μίτρε Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Gutiérrez SC Χωρίς Ήττες 14
Gutiérrez SC Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Gutiérrez SC Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 7 από 8
Gutiérrez SC - Βίλα Μίτρε
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Gutiérrez SC - Βίλα Μίτρε, ώρα έναρξης 2024-08-03 19:00:00 διεθνής ώρα.
Gutiérrez SC και Βίλα Μίτρε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βίλα Μίτρε
Torneo Federal A | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Βίλα Μίτρε - Ατλέτικο Καμιονέρος | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | CD Argentino Monte Maiz - Βίλα Μίτρε | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Βίλα Μίτρε - CA Germinal | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Oλίμπο - Βίλα Μίτρε | 0 - 1 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Βίλα Μίτρε - Σάνταμαρινα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-03 | Gutiérrez SC - Βίλα Μίτρε | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:4 | 13 |
2
|
CD Argentino Monte Maiz | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
3
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
4
|
Βίλα Μίτρε | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:8 | 11 |
5
|
Kimberley | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
6
|
Gutiérrez SC | 6 | 1 | 4 | 1 | 6:9 | 7 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
8
|
CA Germinal | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
9
|
Oλίμπο | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:6 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 6 | 3 | 4 | 0 | 6:1 | 12 |
3
|
CA Sarmiento de la Banda | 6 | 3 | 2 | 1 | 3:2 | 11 |
4
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:5 | 10 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:8 | 9 |
6
|
Atenas Rio Cuarto | 7 | 2 | 2 | 4 | 4:7 | 8 |
7
|
9 de Julio de Rafaela | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:4 | 5 |
8
|
CA Sol de America de Formosa | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 6 | 0 | 3 | 3 | 2:5 | 3 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 6 | 5 | 1 | 0 | 8:0 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
3
|
Χουβεντούδ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
4
|
Σιπολέτι | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:3 | 10 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
7
|
San Martin de Mendoza | 6 | 1 | 3 | 3 | 8:8 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:7 | 14 |
3
|
Σιβιλκόι | 7 | 3 | 3 | 1 | 13:7 | 12 |
4
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 7 | 3 | 0 | 4 | 5:5 | 9 |
5
|
Linqueno | 7 | 2 | 3 | 2 | 4:5 | 9 |
6
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 7 | 2 | 3 | 2 | 3:4 | 9 |
7
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:9 | 7 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 6 |
9
|
Προνουντσιαμιέντο | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:8 | 6 |
10
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:11 | 5 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |