Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna FC Tamper , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ζενίτ Ταλλίν
III Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-09-01 | Tallinna JK Metropol - Ζενίτ Ταλλίν | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-22 | Ζενίτ Ταλλίν - Μακσατρανσπόρτ | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-14 | Tallinna SC ReUnited - Ζενίτ Ταλλίν | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-08 | Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna FC Tamper | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-04 | Tallinna FC Starmedia - Ζενίτ Ταλλίν | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Smsraha - Ζενίτ Ταλλίν | 10 - 1 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-12 | Μακσατρανσπόρτ - Ζενίτ Ταλλίν | 7 - 4 | |
III Liiga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-02 | Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna KSK FC Štrommi | 5 - 2 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-23 | Ζενίτ Ταλλίν - Πιράζα Ταλίν | 4 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-18 | Tallinna FC Hell Hunt - Ζενίτ Ταλλίν | διακόπηκε |
Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna FC Tamper
Εσθονία, III Liiga, αγώνα Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna FC Tamper, ώρα έναρξης 2024-08-08 16:00:39 διεθνής ώρα.
Ζενίτ Ταλλίν και Tallinna FC Tamper συμμετέχει στο πρωτάθλημα III Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Tallinna FC Tamper
III Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-31 | Tallinna FC Tamper - Πιράζα Ταλίν | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-25 | Tallinna FC Hell Hunt - Tallinna FC Tamper | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-17 | Tallinna FC Tamper - Tallinna FC Eston Villa | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-08 | Ζενίτ Ταλλίν - Tallinna FC Tamper | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-04 | Tallinna FC Tamper - Μακσατρανσπόρτ | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-15 | Tallinna FC Tamper - Tallinna SC ReUnited | 1 - 2 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-09 | Tallinna JK Metropol - Tallinna FC Tamper | 1 - 3 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-06 | FC Tallinna Wolves - Tallinna FC Tamper | 3 - 1 | |
III Liiga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-06-01 | Tallinna FC Starmedia - Tallinna FC Tamper | 6 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-05-26 | Tallinna FC Tamper - Tallinna FC Smsraha | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Μακσατρανσπόρτ | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Πιράζα Ταλίν | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Ζενίτ Ταλλίν | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόλβα Λόύτος | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Βαστσελίνα Τανέμ | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Οτέπα | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Γουόριορ Βάλγκα | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Τουρί Γκανβίξ | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Λόο | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Κόσε | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
Μααρντού Άλιενς | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
Τζάρβα-Τζάνι | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Ζαρβέ | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κριστίν | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Ρουμόρι | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Ρούμου | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Παρνού Νιρβάνα | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |