Εκδηλώσεις: Ντιναμό Κίεβ
U19 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Ντιναμό Κίεβ - LNZ Cherkasy U19 | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Ντιναμό Κίεβ - Βόρσκλα Πόλταβα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-16 | Καρπάτι Λβιλ - Ντιναμό Κίεβ | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-09 | Ντιναμό Κίεβ - Βέρες Ριβνέ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-08 | Βέρες Ριβνέ - Ντιναμό Κίεβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | Ολεκσάντρια - Ντιναμό Κίεβ | 0 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Ντιναμό Κίεβ - FC Livyi Bereh Kyiv II | 5 - 0 | |
U19 | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Rukh Lviv U19 - Ντιναμό Κίεβ | 1 - 5 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Ντιναμό Κίεβ - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 6 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-10 | Σαχτάρ Ντόνετσκ - Ντιναμό Κίεβ | 1 - 2 |
Ντιναμό Κίεβ - Βέρες Ριβνέ
Ουκρανία, U19, αγώνα Ντιναμό Κίεβ - Βέρες Ριβνέ, ώρα έναρξης 2024-08-09 15:00:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Κίεβ και Βέρες Ριβνέ συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Βέρες Ριβνέ
U19 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-30 | Βέρες Ριβνέ - FC Livyy Bereh Kyiv | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-23 | Κόλος Κοβαλίβκα - Βέρες Ριβνέ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-16 | Βέρες Ριβνέ - FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-09 | Ντιναμό Κίεβ - Βέρες Ριβνέ | Αναβλήθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-08 | Βέρες Ριβνέ - Ντιναμό Κίεβ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | Βέρες Ριβνέ - Καρπάτι Λβιλ | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-24 | Metalist 1925 U19 - Βέρες Ριβνέ | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | Βέρες Ριβνέ - Ολεκσάντρια | 0 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Ζόργια Λούγκανσκ - Βέρες Ριβνέ | 2 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-03 | Βέρες Ριβνέ - FC Minaj U19 | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
U19 Championship 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kryvbas Kriviy Rih U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Ζόργια Λούγκανσκ | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
3
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Ντιναμό Κίεβ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Κόλος Κοβαλίβκα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
6
|
Polissya Zhytomyr U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Καρπάτι Λβιλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Βέρες Ριβνέ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
FC Livyy Bereh Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
LNZ Cherkasy U19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Rukh Lviv U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
12
|
Ολεκσάντρια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
13
|
Obolon Kyiv U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
Βόρσκλα Πόλταβα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
15
|
Τσερνομόρεστ Οντέσσα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
16
|
Inhulets Petrove U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |