Σιόν ΙΙ - FC Lausanne-Sports II (2-2), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σιόν ΙΙ
1. Liga | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-14 | Σιόν ΙΙ - Lancy FC | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-08 | FC La Sarraz-Eclepens - Σιόν ΙΙ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | FC Stade-Payerne - Σιόν ΙΙ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-28 | Εσαλένς Ρέτζιον - Σιόν ΙΙ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Σιόν ΙΙ - Κονίζ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Σιόν ΙΙ - FC Lausanne-Sports II | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | FC Naters Oberwallis - Σιόν ΙΙ | 3 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-01 | Σκοτζ - Σιόν ΙΙ | 2 - 0 | |
2024-05-29 | Σιόν ΙΙ - Σκοτζ | 1 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | FC La Sarraz-Eclepens - Σιόν ΙΙ | 2 - 3 |
Σιόν ΙΙ - FC Lausanne-Sports II
Switzerland Amateur, 1. Liga, αγώνα Σιόν ΙΙ - FC Lausanne-Sports II, ώρα έναρξης 2024-08-09 17:30:16 διεθνής ώρα.
Σιόν ΙΙ και FC Lausanne-Sports II συμμετέχει στο πρωτάθλημα 1. Liga, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Lausanne-Sports II
1. Liga | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-21 | FC Portalban/Gletterens - FC Lausanne-Sports II | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-14 | FC Lausanne-Sports II - FC Coffrane | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-07 | Yverdon Sport FC II - FC Lausanne-Sports II | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | FC Lausanne-Sports II - Μόντχι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-25 | Servette FC M-21 - FC Lausanne-Sports II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-21 | FC Lausanne-Sports II - Lancy FC | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Σιόν ΙΙ - FC Lausanne-Sports II | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-03 | FC Lausanne-Sports II - FC Stade-Payerne | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | Μπαβόις - FC Lausanne-Sports II | 1 - 3 | |
1. Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | Εσαλένς Ρέτζιον - FC Lausanne-Sports II | 4 - 3 |
Βαθμολογίες
Erste Liga Classic - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lancy FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
FC Portalban/Gletterens | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
3
|
Κενόις | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
4
|
Εσαλένς Ρέτζιον | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 |
5
|
FC Stade-Payerne | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
6
|
Μέιριν | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 6 |
7
|
FC La Sarraz-Eclepens | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:4 | 5 |
8
|
FC Naters Oberwallis | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:1 | 4 |
9
|
FC Coffrane | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
10
|
Yverdon Sport FC II | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
11
|
Σο Ντε Φοντ | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Servette FC M-21 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 |
13
|
FC Lausanne-Sports II | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
14
|
Σιόν ΙΙ | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
15
|
Μόντχι | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
16
|
Κονίζ | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |
Erste Liga Classic - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βόλεν | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 7 |
2
|
FC Courtetelle | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3
|
Μπλακ Σταρς | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Ντιετικόν | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Μουνσίνγκεν | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
6
|
Μπασσεκούρτ | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
Grasshopper Club Zurich II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
FC Langenthal | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 |
9
|
FC Besa Biel/Bienne | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
FC Thun Berner Oberland II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
11
|
Σκοτζ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 4 |
12
|
FC Rotkreuz | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:9 | 4 |
13
|
FC Concordia Basel | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
FC Prishtina Bern | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
15
|
Σολοθούρν | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
16
|
SV Muttenz | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |
Erste Liga Classic - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σεν Γκάλεν ΙΙ | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2
|
Βετσβίλ-Μπονστέτεν | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
3
|
Τούγκεν | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
4
|
Κρεουζλίνγκεν | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
5
|
Γιουβέντους Ζυρίχης | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
6
|
FC Winterthur II | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:1 | 4 |
7
|
SV Höngg | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
8
|
Ταβέρνε | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
9
|
Εσχέν-Μάουρεν | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:4 | 3 |
10
|
FC Kosova Zürich | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
11
|
FC Collina d'Oro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
12
|
Φρίνμπαχ | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | 3 |
13
|
FC Uzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
14
|
Λιντχ 04 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:10 | 1 |
15
|
FC Mendrisio | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
SV Schaffhausen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |