Άλτος - Τρέζε (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Άλτος
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Τρέζε - Άλτος | 1 - 2 | |
2024-08-10 | Άλτος - Τρέζε | 0 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-04 | Άλτος - Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 0 - 0 | |
2024-07-27 | Πρινσέσα Ντος Σολιμόες - Άλτος | 1 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-21 | Άλτος - Cametá SC | 2 - 1 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.15
|
3
|
3.25
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 6
Γενικός
Άλτος Χωρίς Ήττες 4
Άλτος Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Άλτος More than 4.5 cards 5 από 7
Τρέζε Χωρίς Ήττες 5
Τρέζε Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 9
Τρέζε Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Άλτος - Τρέζε
Βραζιλία, Brasileiro Série D, αγώνα Άλτος - Τρέζε, ώρα έναρξης 2024-08-10 19:00:00 διεθνής ώρα.
Άλτος και Τρέζε συμμετέχει στο πρωτάθλημα Brasileiro Série D, Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τρέζε
Brasileiro Série D | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Τρέζε - Άλτος | 1 - 2 | |
2024-08-10 | Άλτος - Τρέζε | 0 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-04 | Τρέζε - Άσα | 3 - 0 | |
2024-07-28 | Άσα - Τρέζε | 1 - 1 | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-21 | Τρέζε - Σάντα Κρουζ | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manauara EC | 14 | 10 | 4 | 0 | 35:7 | 34 |
2
|
Πόρτο Βέλο | 14 | 9 | 1 | 4 | 29:15 | 28 |
3
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | 14 | 7 | 4 | 3 | 23:16 | 25 |
4
|
Μανάους | 14 | 7 | 3 | 4 | 21:18 | 24 |
5
|
Τρεμ | 14 | 5 | 3 | 6 | 18:22 | 18 |
6
|
Σάο Ραιμούντο | 14 | 5 | 1 | 8 | 16:24 | 16 |
7
|
Ρίο Μπράνκο | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:25 | 12 |
8
|
Χουμαϊτά | 14 | 0 | 1 | 13 | 7:36 | 1 |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαράνχο | 14 | 8 | 3 | 3 | 22:9 | 27 |
2
|
Άλτος | 14 | 7 | 3 | 4 | 22:16 | 24 |
3
|
Ρίβερ | 14 | 5 | 4 | 5 | 20:16 | 19 |
4
|
Τοκαντινόπολις | 14 | 5 | 4 | 5 | 15:19 | 19 |
5
|
Cametá SC | 14 | 4 | 4 | 6 | 17:17 | 16 |
6
|
Fluminense-PI | 14 | 3 | 6 | 5 | 14:19 | 15 |
7
|
Μότο Κλαμπ | 14 | 3 | 6 | 5 | 17:24 | 15 |
8
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα | 14 | 2 | 8 | 4 | 12:19 | 14 |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τρέζε | 14 | 9 | 4 | 1 | 28:9 | 31 |
2
|
Ιγκουάτου | 14 | 8 | 3 | 3 | 14:8 | 27 |
3
|
Αμέρικα Νατάλ | 14 | 7 | 5 | 2 | 18:9 | 26 |
4
|
Atlético Cearense | 14 | 5 | 3 | 6 | 14:16 | 18 |
5
|
Σόουζα | 14 | 5 | 3 | 6 | 12:14 | 18 |
6
|
Σάντα Κρουζ | 14 | 5 | 1 | 8 | 17:25 | 16 |
7
|
Μαρακανά | 14 | 3 | 3 | 8 | 13:21 | 12 |
8
|
Πότιγκαρ | 14 | 1 | 4 | 9 | 7:21 | 7 |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιταμπάιανα | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:11 | 26 |
2
|
Ρετρό | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:12 | 26 |
3
|
Σακουπένσε | 14 | 7 | 2 | 5 | 15:13 | 23 |
4
|
Άσα | 14 | 6 | 3 | 5 | 15:13 | 21 |
5
|
CSE | 14 | 6 | 3 | 5 | 18:17 | 21 |
6
|
Ζουζίρενσε | 14 | 6 | 3 | 5 | 13:13 | 21 |
7
|
Πετρολίνα | 14 | 2 | 4 | 8 | 6:19 | 10 |
8
|
Σεργκίπε | 14 | 2 | 3 | 9 | 11:22 | 9 |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπραζιλιένσε | 14 | 10 | 2 | 2 | 27:10 | 32 |
2
|
Ανάπολις | 14 | 7 | 4 | 3 | 18:10 | 25 |
3
|
Μίξτο | 14 | 5 | 7 | 2 | 18:13 | 22 |
4
|
Καταλάνο | 14 | 5 | 7 | 2 | 13:8 | 22 |
5
|
Ιπόρα | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:21 | 17 |
6
|
Ουνιάο | 14 | 3 | 7 | 4 | 14:15 | 16 |
7
|
Ρελακ | 14 | 2 | 3 | 9 | 10:20 | 9 |
8
|
Capital FC TO | 14 | 2 | 2 | 10 | 10:29 | 8 |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Νόβα Ιγκουάτσου | 14 | 9 | 4 | 1 | 19:5 | 31 |
2
|
Πορτουγκέσα | 14 | 6 | 7 | 1 | 18:6 | 25 |
3
|
Itabuna | 14 | 6 | 6 | 2 | 16:9 | 24 |
4
|
Ρεάλ Νοροέστε | 14 | 5 | 5 | 4 | 16:15 | 20 |
5
|
Σέρα | 14 | 5 | 4 | 5 | 16:18 | 19 |
6
|
Ipatinga | 14 | 2 | 5 | 7 | 8:18 | 11 |
7
|
Democrata FC | 14 | 2 | 4 | 8 | 8:21 | 10 |
8
|
Ουντάξ | 14 | 2 | 3 | 9 | 10:19 | 9 |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρίνγκα | 14 | 10 | 2 | 2 | 25:10 | 32 |
2
|
Ιντερνασιονάλ | 14 | 7 | 3 | 4 | 16:7 | 24 |
3
|
Αγκουά Σάντα | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:10 | 22 |
4
|
Κόστα Ρίκα | 14 | 6 | 3 | 5 | 16:17 | 21 |
5
|
Σάντο Αντρέ | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
6
|
Pouso Alegre | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:9 | 14 |
7
|
Σάο Ζοσέ | 14 | 2 | 8 | 4 | 13:16 | 14 |
8
|
Πατροσινένσε | 14 | 1 | 2 | 11 | 6:32 | 5 |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σιανόρτε | 14 | 6 | 4 | 4 | 14:12 | 22 |
2
|
Εσπορτίβο | 14 | 6 | 3 | 5 | 17:14 | 21 |
3
|
Αβενίντα | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:19 | 19 |
4
|
Novo Hamburgo | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:15 | 18 |
5
|
Χερσίλιο | 14 | 3 | 9 | 2 | 11:10 | 18 |
6
|
Κονκόρντια | 14 | 4 | 5 | 5 | 13:12 | 17 |
7
|
Μπάρα | 14 | 3 | 7 | 4 | 15:12 | 16 |
8
|
Κασκαβέλ | 14 | 3 | 6 | 5 | 8:12 | 15 |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ουνιάο | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Pouso Alegre | ||||||
|
Πατροσινένσε |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |
Group A1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Manauara EC | ||||||
|
Πρινσέσα Ντος Σολιμόες | ||||||
|
Χουμαϊτά | ||||||
|
Μανάους | ||||||
|
Πόρτο Βέλο | ||||||
|
Τρεμ | ||||||
|
Ρίο Μπράνκο | ||||||
|
Σάο Ραιμούντο |
Group A2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρίβερ | ||||||
|
Άλτος | ||||||
|
Cametá SC | ||||||
|
Fluminense-PI | ||||||
|
Μαράνχο | ||||||
|
Μότο Κλαμπ | ||||||
|
Τοκαντινόπολις | ||||||
|
Αγκουία Ντε Μαράμπα |
Group A3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Τρέζε | ||||||
|
Πότιγκαρ | ||||||
|
Αμέρικα Νατάλ | ||||||
|
Ιγκουάτου | ||||||
|
Μαρακανά | ||||||
|
Σόουζα | ||||||
|
Σάντα Κρουζ | ||||||
|
Atlético Cearense |
Group A4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Άσα | ||||||
|
Ιταμπάιανα | ||||||
|
Σακουπένσε | ||||||
|
Ρετρό | ||||||
|
Ζουζίρενσε | ||||||
|
CSE | ||||||
|
Πετρολίνα | ||||||
|
Σεργκίπε |
Group A5: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουνιάο | ||||||
|
Capital FC TO | ||||||
|
Ιπόρα | ||||||
|
Ανάπολις | ||||||
|
Μπραζιλιένσε | ||||||
|
Καταλάνο | ||||||
|
Μίξτο | ||||||
|
Ρελακ |
Group A6: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νόβα Ιγκουάτσου | ||||||
|
Ipatinga | ||||||
|
Σέρα | ||||||
|
Democrata FC | ||||||
|
Πορτουγκέσα | ||||||
|
Itabuna | ||||||
|
Ρεάλ Νοροέστε | ||||||
|
Ουντάξ |
Group A7: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Αγκουά Σάντα | ||||||
|
Κόστα Ρίκα | ||||||
|
Ιντερνασιονάλ | ||||||
|
Σάο Ζοσέ | ||||||
|
Σάντο Αντρέ | ||||||
|
Μαρίνγκα | ||||||
|
Πατροσινένσε | ||||||
|
Pouso Alegre |
Group A8: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κασκαβέλ | ||||||
|
Χερσίλιο | ||||||
|
Σιανόρτε | ||||||
|
Μπάρα | ||||||
|
Κονκόρντια | ||||||
|
Novo Hamburgo | ||||||
|
Εσπορτίβο | ||||||
|
Αβενίντα |