FC Lokomotyv Kyiv - Vorskla-2 Poltava , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Lokomotyv Kyiv
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Oleksandria-2 - FC Lokomotyv Kyiv | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | FC Lokomotyv Kyiv - Vorskla-2 Poltava | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Lokomotyv Kyiv - Μέταλιστ | 1 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-23 | FC Lokomotyv Kyiv - Βέρρες Ρίβνε | 1 - 3 | |
Druha Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotyv Kyiv - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-18 | FC Kremin-2 Kremenchuk - FC Lokomotyv Kyiv | 0 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-12 | Karpaty-2 Lviv - FC Lokomotyv Kyiv | 3 - 2 |
Σειρά 6
Γενικός
FC Lokomotyv Kyiv Χωρίς νίκες 3
FC Lokomotyv Kyiv Χωρίς μηδέν παθητικό 3
FC Lokomotyv Kyiv Περισσότερα από 2.5 γκολ 4 από 5
FC Lokomotyv Kyiv Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 7
FC Lokomotyv Kyiv Less than 4.5 cards 4 από 5
FC Lokomotyv Kyiv More than 10.5 corners 4 από 5
FC Lokomotyv Kyiv - Vorskla-2 Poltava
Ουκρανία, Druha Liga, αγώνα FC Lokomotyv Kyiv - Vorskla-2 Poltava, ώρα έναρξης 2024-08-10 11:00:55 διεθνής ώρα.
FC Lokomotyv Kyiv και Vorskla-2 Poltava συμμετέχει στο πρωτάθλημα Druha Liga, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Vorskla-2 Poltava
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Vorskla-2 Poltava - Νιβά Βινίτσια | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | FC Lokomotyv Kyiv - Vorskla-2 Poltava | - |
Βαθμολογίες
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Probiy Gorodenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Nyva-2 Ternopil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Polissya-2 Zhytomyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ουζγκόροντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kulykiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Skala 1911 Stryi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Rukh-2 Lviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Πλάνβι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νιβά Βινίτσια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Trostianets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metalist 1925-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lokomotyv Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Oleksandria-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Vorskla-2 Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |