LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - LZS Styna Godziszewo (1-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - KS Skorzewo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Rodło Kwidzyn - LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole | 5 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | KS Centrum Pelplin - LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 1 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - LZS Styna Godziszewo | 1 - 5 |
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - LZS Styna Godziszewo
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, αγώνα LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - LZS Styna Godziszewo, ώρα έναρξης 2024-08-10 09:00:00 διεθνής ώρα.
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański και LZS Styna Godziszewo συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira στην πόλη Goiania , Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: LZS Styna Godziszewo
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | LZS Styna Godziszewo - KS Centrum Pelplin | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | DKS Powiśle Dzierzgoń - LZS Styna Godziszewo | 3 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Κασζούμπια Κοσιερζίνια - LZS Styna Godziszewo | 2 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | LZS Styna Godziszewo - KP Gryf Tczew | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - LZS Styna Godziszewo | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MZKS Arka II Gdynia | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 12 |
2
|
KS Chwaszczyno | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:7 | 11 |
3
|
AS Kolbudy | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
4
|
Sporting Leźno | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
5
|
GKS Gedania II Gdańsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:12 | 9 |
6
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | 7 |
7
|
Sokół Bożepole Wielkie | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
8
|
MKS Orkan Rumia | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 |
9
|
KS Osiczanka Osice | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
10
|
Start Mrzezino | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
11
|
MKS Orlęta Reda | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
13
|
Amator Kiełpino | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | 3 |
15
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | 0 |
16
|
OKS Janowo Rumia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 12 |
2
|
Rodło Kwidzyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
3
|
KP Gryf Tczew | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 |
4
|
Wietcisa Skarszewy | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
5
|
Sławek Borzechowo | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
6
|
KS Skorzewo | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:11 | 9 |
7
|
LZS Styna Godziszewo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 7 |
8
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:8 | 7 |
9
|
MLKS Borowiak Czersk | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Κασζούμπια Κοσιερζίνια | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | 4 |
11
|
Victoria Kaliska | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:13 | 3 |
12
|
Pogoń Prabuty | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:17 | 3 |
13
|
Błękitni Stare Pole | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:13 | 3 |
14
|
Mady Ostaszewo | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
15
|
KS Centrum Pelplin | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:17 | 1 |
16
|
Gwiazda Karsin | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:20 | 0 |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Goiania
Πόλη
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Στάδιο