Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Orkan Chorzemin
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Orkan Chorzemin - Kłos Budzyń | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Sparta Szamotuły - Orkan Chorzemin | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Orkan Chorzemin - Sparta Oborniki | 1 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Orkan Chorzemin - Pogoń Łobżenica | 0 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | KS Korona Stróżewo - Orkan Chorzemin | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy | 1 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Orkan Chorzemin - Polonia Jastrowie | 6 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Orkan Chorzemin + Sokół Pniewy Less than 4.5 cards 10 από 10
Sokół Pniewy Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
Sokół Pniewy Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Orkan Chorzemin Χωρίς Ήττες 3
Orkan Chorzemin Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Προσωπικές συναντήσεις
Sokół Pniewy Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy, ώρα έναρξης 2024-08-10 15:00:25 διεθνής ώρα.
Orkan Chorzemin και Sokół Pniewy συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sokół Pniewy
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Sokół Pniewy - Sokół Szamocin | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Pniewy | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Pniewy - Kłos Budzyń | 1 - 1 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | LZS Otorowo - Sokół Pniewy | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Sparta Szamotuły - Sokół Pniewy | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Sokół Pniewy - Sparta Oborniki | 0 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Orkan Chorzemin - Sokół Pniewy | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
Γκόρνικ Κόνιν | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |