Sparta Oborniki - Warta Międzychód (1-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Sparta Oborniki
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Sparta Oborniki - Sparta Szamotuły | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Orkan Chorzemin - Sparta Oborniki | 1 - 3 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Clescevia Kleszczewo - Sparta Oborniki | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Sparta Oborniki - KS Korona Stróżewo | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Sokół Pniewy - Sparta Oborniki | 0 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Oborniki - Warta Międzychód | 1 - 1 |
Σειρά 5
Γενικός
Sparta Oborniki + Warta Międzychód Less than 4.5 cards 10 από 10
Warta Międzychód Χωρίς μηδέν παθητικό 7
Warta Międzychód Περισσότερα από 2.5 γκολ 7 από 7
Warta Międzychód Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
Sparta Oborniki Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 5
Sparta Oborniki - Warta Międzychód
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Sparta Oborniki - Warta Międzychód, ώρα έναρξης 2024-08-10 13:00:51 διεθνής ώρα.
Sparta Oborniki και Warta Międzychód συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Warta Międzychód
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Warta Międzychód - Zamek Gołańcz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Sokół Szamocin - Warta Międzychód | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 2 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Warta Międzychód - GKS Dopiewo | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Kłos Budzyń - Warta Międzychód | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Warta Międzychód - Sparta Szamotuły | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Oborniki - Warta Międzychód | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
Γκόρνικ Κόνιν | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |