Los de Siempre FC - U11 - Academia La Bandita - U11 (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Los de Siempre FC - U11
FA Cup 15 de Agosto - U11 | |||
Γύρος 50 | |||
2024-08-15 | U de Chile Cantera Azul - U11 - Los de Siempre FC - U11 | 1 - 6 | |
Γύρος 28 | |||
2024-08-15 | Futuro Albo Peñalolén - U11 - Los de Siempre FC - U11 | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-15 | Los de Siempre FC - U11 - Academia La Bandita - U11 | 0 - 1 | |
2024-08-15 | Masía - U11 - Los de Siempre FC - U11 | 1 - 5 |
Σειρά 2
Γενικός
Academia La Bandita - U11 Νίκες 4
Academia La Bandita - U11 Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 4
Los de Siempre FC - U11 - Academia La Bandita - U11
Chile Amateur, FA Cup 15 de Agosto - U11, αγώνα Los de Siempre FC - U11 - Academia La Bandita - U11, ώρα έναρξης 2024-08-15 14:30:00 διεθνής ώρα.
Los de Siempre FC - U11 και Academia La Bandita - U11 συμμετέχει στο πρωτάθλημα FA Cup 15 de Agosto - U11, Chile Amateur.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira στην πόλη Goiania , Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Academia La Bandita - U11
FA Cup 15 de Agosto - U11 | |||
Γύρος 50 | |||
2024-08-15 | Atlético Buin - U11 - Academia La Bandita - U11 | 1 - 6 | |
Γύρος 28 | |||
2024-08-15 | Unión Española Lampa - U11 - Academia La Bandita - U11 | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-15 | Los de Siempre FC - U11 - Academia La Bandita - U11 | 0 - 1 | |
2024-08-15 | Masía - U11 - Academia La Bandita - U11 | 0 - 4 | |
FA Cup Julio - U11 | |||
Γύρος 29 | |||
2024-07-16 | Academia La Bandita - U11 - Academia Héctor Roco - U11 | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zenteno FC - U11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
2
|
Futuro Albo Santiago Centro - U11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
3
|
UC Casa Blanca - U11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Buin - U11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
2
|
U de Chile Cantera Azul - U11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 4 |
3
|
Unión Española Santa Laura - U11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Unión Española Lampa - U11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
2
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Lyon Academy (La Ligua) | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Academia La Bandita - U11 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Los de Siempre FC - U11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 |
3
|
Masía - U11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:9 | 0 |
Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U11 | ||||||
|
Zenteno FC - U11 | ||||||
|
UC Casa Blanca - U11 |
Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Unión Española Santa Laura - U11 | ||||||
|
Atlético Buin - U11 | ||||||
|
U de Chile Cantera Azul - U11 |
Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Unión Española Lampa - U11 | ||||||
|
Lyon Academy (La Ligua) | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Masía - U11 | ||||||
|
Academia La Bandita - U11 | ||||||
|
Los de Siempre FC - U11 |
Grupo A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Futuro Albo Santiago Centro - U11 | ||||||
|
Zenteno FC - U11 | ||||||
|
UC Casa Blanca - U11 |
Grupo B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
U de Chile Cantera Azul - U11 | ||||||
|
Unión Española Santa Laura - U11 | ||||||
|
Atlético Buin - U11 |
Grupo C 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Unión Española Lampa - U11 | ||||||
|
Lyon Academy (La Ligua) | ||||||
|
Futuro Albo Peñalolén - U11 |
Grupo D 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Masía - U11 | ||||||
|
Academia La Bandita - U11 | ||||||
|
Los de Siempre FC - U11 |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Goiania
Πόλη
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Στάδιο