Barrancas UMET FC - Everton La Plata (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Ξεκινώντας τις ομάδες
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-2-3-1
Σχηματισμός γραμμών
20 %
Από την τέλεια σύνθεση
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Agustín Scilingo | G | ||||
Julián Ratto | M | ||||
Francisco Corrales | D | ||||
Juan Cruz Frojan | D | ||||
Maximiliano Taborda | D | ||||
Elias Gonzalez | M | ||||
Emanuel Castro | D | ||||
Rudy Rivas | M | ||||
Sebastián Grabhorn | M | ||||
Dylan Salas | F | ||||
Juan Ignacio Mitre | F |
Επιβεβαιώθηκε η αρχική σύνθεση
4-4-2
Σχηματισμός γραμμών
# | παίχτης | θέση | Ηλικία | € | ΕΚΤΙΜΗΣΗ |
---|---|---|---|---|---|
Santiago Sosa | G | ||||
Santiago Benz | M | ||||
Julian Amigo Arcimienia | D | ||||
Franco Tunno | D | ||||
Julián Zocco | M | ||||
Matías Raitelli | M | ||||
Germán Crivaro | M | ||||
Kevin Noroña | M | ||||
Tiago Fernández Blanco | M | ||||
Tomás Pezza | F | ||||
Emiliano Urrutia | F |
Εκδηλώσεις: Barrancas UMET FC
Torneo Promocional Amateur | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-14 | Ατλέτικο Καμιονέρος - Barrancas UMET FC | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-07 | Barrancas UMET FC - Estrella del Sur | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-02 | Barrancas UMET FC - Deportivo Metalurgico | 0 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-23 | FC Ezeiza - Barrancas UMET FC | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-19 | Barrancas UMET FC - Everton La Plata | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Belgrano Zarate - Barrancas UMET FC | 0 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-05 | Barrancas UMET FC - Social Atletico Television | 1 - 0 |
Σειρά 8
Γενικός
Barrancas UMET FC + Everton La Plata Less than 4.5 cards 9 από 9
Everton La Plata Χωρίς νίκες 4
Everton La Plata Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Everton La Plata Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Everton La Plata Less than 4.5 cards 10 από 10
Barrancas UMET FC Χωρίς Ήττες 6
Barrancas UMET FC Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 3
Barrancas UMET FC Λιγότερο από 2.5 γκολ 8 από 8
Barrancas UMET FC Less than 4.5 cards 9 από 9
Barrancas UMET FC - Everton La Plata
Αργεντινή, Torneo Promocional Amateur, αγώνα Barrancas UMET FC - Everton La Plata, ώρα έναρξης 2024-08-19 18:00:00 διεθνής ώρα.
Barrancas UMET FC και Everton La Plata συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Promocional Amateur, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Everton La Plata
Torneo Promocional Amateur | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-14 | Club Atlético Pilar - Everton La Plata | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Everton La Plata - Club Náutico Hacoaj | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-30 | Ατλέτικο Καμιονέρος - Everton La Plata | 5 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Everton La Plata - Estrella del Sur | 1 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-19 | Barrancas UMET FC - Everton La Plata | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Everton La Plata - FC Ezeiza | 0 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Everton La Plata - Deportivo Metalurgico | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Torneo Promocional Amateur, Apertura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 13 | 10 | 3 | 0 | 36:9 | 33 |
2
|
Estrella del Sur | 13 | 8 | 2 | 3 | 20:6 | 26 |
3
|
FC Ezeiza | 13 | 7 | 1 | 5 | 19:18 | 22 |
4
|
Estrella De Berisso | 13 | 5 | 5 | 3 | 16:12 | 20 |
5
|
Club Náutico Hacoaj | 13 | 5 | 5 | 3 | 15:13 | 20 |
6
|
Everton La Plata | 13 | 5 | 4 | 4 | 15:14 | 19 |
7
|
Defensores de Glew | 13 | 5 | 4 | 4 | 17:17 | 19 |
8
|
Barrancas UMET FC | 13 | 4 | 6 | 3 | 14:14 | 18 |
9
|
Club Atlético Pilar | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:19 | 17 |
10
|
Deportivo Metalurgico | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:18 | 15 |
11
|
Deportivo Provincial | 13 | 2 | 6 | 5 | 11:17 | 12 |
12
|
Social Atletico Television | 13 | 2 | 3 | 8 | 12:20 | 9 |
13
|
Belgrano Zarate | 13 | 2 | 3 | 8 | 6:20 | 9 |
14
|
CSD Juventud de Bernal | 13 | 2 | 2 | 9 | 11:28 | 8 |
Torneo Promocional Amateur, Clausura 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estrella del Sur | 7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 7 | 5 | 2 | 0 | 14:4 | 17 |
3
|
Club Náutico Hacoaj | 7 | 4 | 3 | 0 | 10:4 | 15 |
4
|
FC Ezeiza | 7 | 5 | 0 | 2 | 7:3 | 15 |
5
|
Estrella De Berisso | 7 | 3 | 4 | 0 | 11:6 | 13 |
6
|
Deportivo Metalurgico | 7 | 3 | 3 | 1 | 7:2 | 12 |
7
|
Social Atletico Television | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:7 | 10 |
8
|
Barrancas UMET FC | 7 | 2 | 3 | 2 | 4:3 | 9 |
9
|
Deportivo Provincial | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:9 | 6 |
10
|
Defensores de Glew | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:9 | 5 |
11
|
CSD Juventud de Bernal | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
12
|
Everton La Plata | 7 | 0 | 3 | 4 | 3:13 | 3 |
13
|
Belgrano Zarate | 7 | 0 | 2 | 5 | 2:11 | 2 |
14
|
Club Atlético Pilar | 7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | 1 |