FC Bonaduz - Chur 97 II (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Bonaduz
3. Liga OFV | |||
Γύρος 8 | |||
2024-10-12 | FC Bonaduz - FC Sevelen | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | FC Bonaduz - FC Bad Ragaz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | CB Trun/Rabius - FC Bonaduz | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | FC Walenstadt - FC Bonaduz | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-29 | FC Bonaduz - Τριεσένμπεργκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FC Landquart - FC Bonaduz | 3 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | 2 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-10 | FC Münsterlingen - FC Bonaduz | 1 - 0 |
Σειρά 3
Γενικός
Chur 97 II Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 6
Chur 97 II Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 6
Chur 97 II Less than 4.5 cards 10 από 10
FC Bonaduz - Chur 97 II
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, αγώνα FC Bonaduz - Chur 97 II, ώρα έναρξης 2024-08-17 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC Bonaduz και Chur 97 II συμμετέχει στο πρωτάθλημα 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Chur 97 II
3. Liga OFV | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | US Schluein Ilanz - Chur 97 II | - | |
Bündner Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-09-14 | FC Landquart - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Τριεσένμπεργκ - Chur 97 II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-23 | FC Mels II - Chur 97 II | 1 - 4 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | 2 - 1 | |
Bündner Cup | |||
Γύρος 202 | |||
2024-07-28 | FC Lenzerheide Valbella - Chur 97 II | 0 - 6 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-08 | Τριέσεν - Chur 97 II | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τριεσένμπεργκ | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Τριέσεν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
Κρεούζλινγκεν | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |