FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-08 | Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα - FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Ποντίλλα Κχμελνίτσκι | 2 - 2 |
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil
Ουκρανία, Druha Liga, αγώνα FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil, ώρα έναρξης 2024-08-17 10:00:04 διεθνής ώρα.
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk και Nyva-2 Ternopil συμμετέχει στο πρωτάθλημα Druha Liga, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Nyva-2 Ternopil
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk - Nyva-2 Ternopil | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-07 | Nyva-2 Ternopil - Skala 1911 Stryi | live | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nyva-2 Ternopil | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Probiy Gorodenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Polissya-2 Zhytomyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ουζγκόροντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kulykiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Rukh-2 Lviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Skala 1911 Stryi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Πλάνβι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νιβά Βινίτσια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Trostianets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metalist 1925-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lokomotyv Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Oleksandria-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Vorskla-2 Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |