Jantar Ustka - Lider Rychnowy (4-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Jantar Ustka
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Jantar Ustka - MKS Start Miastko | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | KS Dolina Speranda Niepoględzie - Jantar Ustka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Kaszubia Studzienice - Jantar Ustka | 2 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Jantar Ustka - Lider Rychnowy | 4 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 0 | |||
2023-09-20 | Gryf II Słupsk - Jantar Ustka | 5 - 1 |
Σειρά 3
Γενικός
Jantar Ustka Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Jantar Ustka Less than 4.5 cards 10 από 10
Lider Rychnowy Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Jantar Ustka - Lider Rychnowy
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, αγώνα Jantar Ustka - Lider Rychnowy, ώρα έναρξης 2024-08-18 17:00:33 διεθνής ώρα.
Jantar Ustka και Lider Rychnowy συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Lider Rychnowy
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 202 | |||
2024-09-17 | LKS Brda Przechlewo - Lider Rychnowy | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Lider Rychnowy - MKS Debrzno | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Gryf II Słupsk - Lider Rychnowy | 10 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Lider Rychnowy - MKS Start Miastko | 0 - 5 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Jantar Ustka - Lider Rychnowy | 4 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Lider Rychnowy - Kaszubia Studzienice | 3 - 7 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 0 | |||
2023-09-20 | Lider Rychnowy - MKS Debrzno | 2 - 5 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |