Lider Swarzędz - Avia Kamionki (1-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Lider Swarzędz
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Wełna Skoki - Lider Swarzędz | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Lider Swarzędz - Polonia II Środa Wielkopolska | 1 - 0 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Błękitni Owińska - Lider Swarzędz | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Lechia Kostrzyn - Lider Swarzędz | 3 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Lider Swarzędz - Avia Kamionki | 1 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Lider Swarzędz - Olimpia Koło | 0 - 1 |
Σειρά 6
Γενικός
Lider Swarzędz + Avia Kamionki Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Lider Swarzędz + Avia Kamionki Less than 4.5 cards 10 από 10
Avia Kamionki Ήττες 4
Avia Kamionki Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Avia Kamionki Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Avia Kamionki Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 4 από 5
Avia Kamionki Less than 4.5 cards 10 από 10
Lider Swarzędz Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 9
Lider Swarzędz Less than 4.5 cards 9 από 9
Lider Swarzędz Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Lider Swarzędz - Avia Kamionki
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Lider Swarzędz - Avia Kamionki, ώρα έναρξης 2024-08-15 13:00:13 διεθνής ώρα.
Lider Swarzędz και Avia Kamionki συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Avia Kamionki
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Polonia II Środa Wielkopolska - Avia Kamionki | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Avia Kamionki - Lechia Kostrzyn | 2 - 2 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Lotnik 1997 Poznań - Avia Kamionki | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Avia Kamionki - Olimpia Koło | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Lider Swarzędz - Avia Kamionki | 1 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Avia Kamionki - Γκόρνικ Κόνιν | 0 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
Γκόρνικ Κόνιν | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |