Metalist 1925-2 - FC Trostianets , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Metalist 1925-2
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Metalist 1925-2 - FC Trostianets | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-08 | FC Chernihiv - Metalist 1925-2 | - |
Metalist 1925-2 - FC Trostianets
Ουκρανία, Druha Liga, αγώνα Metalist 1925-2 - FC Trostianets, ώρα έναρξης 2024-08-17 10:00:03 διεθνής ώρα.
Metalist 1925-2 και FC Trostianets συμμετέχει στο πρωτάθλημα Druha Liga, Ουκρανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Trostianets
Druha Liga | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Metalist 1925-2 - FC Trostianets | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-08 | Νιβά Βινίτσια - FC Trostianets | - | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Trostianets - SC Poltava | 0 - 1 | |
Druha Liga | |||
Γύρος 30 | |||
2024-05-25 | FC Trostianets - Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | 6 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-19 | UCSA Kyiv - FC Trostianets | 4 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-11 | FC Trostianets - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 - 2 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-04 | FC Kremin-2 Kremenchuk - FC Trostianets | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Probiy Gorodenka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Nyva-2 Ternopil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Polissya-2 Zhytomyr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Ουζγκόροντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kulykiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Skala 1911 Stryi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Rukh-2 Lviv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Πλάνβι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Νιβά Βινίτσια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Trostianets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metalist 1925-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lokomotyv Kyiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Oleksandria-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Vorskla-2 Poltava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Chernihiv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
Ουζγκόροντ | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Ρεάλ Φάρμα Οντέσσα | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Πλάνβι | ||||||
|
Νιβά Βινίτσια | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |