MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka (4-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: MKS Start Miastko
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Jantar Ustka - MKS Start Miastko | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | MKS Start Miastko - Kaszubia Studzienice | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Lider Rychnowy - MKS Start Miastko | 0 - 5 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka | 4 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | GKS Myśliwiec Tuchomie - MKS Start Miastko | 1 - 1 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-22 | Jaguar Gdańsk - MKS Start Miastko | 3 - 1 |
Σειρά 4
Γενικός
MKS Start Miastko Ήττες 3
MKS Start Miastko Χωρίς νίκες 14
MKS Start Miastko Χωρίς μηδέν παθητικό 14
MKS Start Miastko Περισσότερα από 2.5 γκολ 6 από 7
MKS Start Miastko Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 5
MKS Start Miastko Less than 4.5 cards 8 από 10
MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, αγώνα MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka, ώρα έναρξης 2024-08-17 12:00:21 διεθνής ώρα.
MKS Start Miastko και GTS Czarna Dąbrówka συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GTS Czarna Dąbrówka
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 202 | |||
2024-09-17 | Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk | ακυρώθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka | 4 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |