Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Σπορτίβο Μπελγκράνο (3-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σέντραλ Νόρτε Σάλτα
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | 9 de Julio de Rafaela - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - CA Sol de America de Formosa | 1 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 3 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Atenas Rio Cuarto - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 1 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 1 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.67
|
3.2
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 9
Γενικός
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα + Σπορτίβο Μπελγκράνο Less than 4.5 cards 10 από 10
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα Λιγότερο από 2.5 γκολ 6 από 8
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 8 από 9
Σπορτίβο Μπελγκράνο Λιγότερο από 2.5 γκολ 7 από 8
Προσωπικές συναντήσεις
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα + Σπορτίβο Μπελγκράνο Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα + Σπορτίβο Μπελγκράνο Less than 4.5 cards 5 από 6
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα Χωρίς Ήττες 4
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 4 από 5
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα Νικητής 1ου ημιχρόνου 4 από 5
Σπορτίβο Μπελγκράνο Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Σπορτίβο Μπελγκράνο
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Σπορτίβο Μπελγκράνο, ώρα έναρξης 2024-08-18 20:00:00 διεθνής ώρα.
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα και Σπορτίβο Μπελγκράνο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σπορτίβο Μπελγκράνο
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - Σπορτίβο Μπελγκράνο | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-07 | Σπορτίβο Μπελγκράνο - Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 3 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-31 | CA Sarmiento de la Banda - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 0 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Σπορτίβο Μπελγκράνο - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Σέντραλ Νόρτε Σάλτα - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 3 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Σπορτίβο Μπελγκράνο - CA Sol de America de Formosa | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:9 | 14 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 |
4
|
Kimberley | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
6
|
Gutiérrez SC | 7 | 1 | 5 | 1 | 7:10 | 8 |
7
|
Oλίμπο | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:7 | 5 |
8
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
9
|
CA Germinal | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 7 | 4 | 2 | 1 | 4:2 | 14 |
3
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:5 | 13 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 7 | 3 | 4 | 1 | 6:4 | 12 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:9 | 9 |
6
|
CA Sol de America de Formosa | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:6 | 8 |
7
|
Atenas Rio Cuarto | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:8 | 8 |
8
|
9 de Julio de Rafaela | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:1 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Χουβεντούδ | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:5 | 11 |
4
|
Σιπολέτι | 7 | 2 | 5 | 0 | 4:3 | 11 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 8 | 3 | 2 | 3 | 5:8 | 11 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
San Martin de Mendoza | 7 | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:6 | 18 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:8 | 17 |
3
|
Σιβιλκόι | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 15 |
4
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 12 |
5
|
Linqueno | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:6 | 10 |
6
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:8 | 9 |
7
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:11 | 8 |
8
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:10 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:11 | 6 |
10
|
Προνουντσιαμιέντο | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |