Σάνταμαρινα - Kimberley (0-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σάνταμαρινα
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Oλίμπο - Σάνταμαρινα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Σάνταμαρινα - Gutiérrez SC | 4 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Μπολιβάρ (ΑΡΓ) - Σάνταμαρινα | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Σάνταμαρινα - Kimberley | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Βίλα Μίτρε - Σάνταμαρινα | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Σάνταμαρινα - Ατλέτικο Καμιονέρος | 1 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.1
|
2.75
|
3.75
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 3
Γενικός
Σάνταμαρινα + Kimberley Less than 4.5 cards 10 από 10
Σάνταμαρινα Πρώτη ομάδα που θα σκοράρει 5 από 7
Σάνταμαρινα Less than 4.5 cards 9 από 9
Σάνταμαρινα Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 5 από 7
Kimberley Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 5
Kimberley Less than 4.5 cards 10 από 10
Σάνταμαρινα - Kimberley
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Σάνταμαρινα - Kimberley, ώρα έναρξης 2024-08-18 14:00:00 διεθνής ώρα.
Σάνταμαρινα και Kimberley συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Kimberley
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Ατλέτικο Καμιονέρος - Kimberley | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Kimberley - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | CA Germinal - Kimberley | 1 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Kimberley - Oλίμπο | 3 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | Σάνταμαρινα - Kimberley | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-10 | Kimberley - Gutiérrez SC | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Μπολιβάρ (ΑΡΓ) - Kimberley | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:4 | 13 |
2
|
CD Argentino Monte Maiz | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
3
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
4
|
Βίλα Μίτρε | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:8 | 11 |
5
|
Kimberley | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
6
|
Gutiérrez SC | 6 | 1 | 4 | 1 | 6:9 | 7 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
8
|
CA Germinal | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
9
|
Oλίμπο | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:6 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 6 | 3 | 4 | 0 | 6:1 | 12 |
3
|
CA Sarmiento de la Banda | 6 | 3 | 2 | 1 | 3:2 | 11 |
4
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:5 | 10 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:8 | 9 |
6
|
Atenas Rio Cuarto | 7 | 2 | 2 | 4 | 4:7 | 8 |
7
|
9 de Julio de Rafaela | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:4 | 5 |
8
|
CA Sol de America de Formosa | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 6 | 0 | 3 | 3 | 2:5 | 3 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 6 | 5 | 1 | 0 | 8:0 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
3
|
Χουβεντούδ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
4
|
Σιπολέτι | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:3 | 10 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
7
|
San Martin de Mendoza | 6 | 1 | 3 | 3 | 8:8 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:7 | 14 |
3
|
Σιβιλκόι | 7 | 3 | 3 | 1 | 13:7 | 12 |
4
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 7 | 3 | 0 | 4 | 5:5 | 9 |
5
|
Linqueno | 7 | 2 | 3 | 2 | 4:5 | 9 |
6
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 7 | 2 | 3 | 2 | 3:4 | 9 |
7
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:9 | 7 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 6 |
9
|
Προνουντσιαμιέντο | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:8 | 6 |
10
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:11 | 5 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |